1. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    260
    Ödül Puanları:
    0

Pardesü modelleri kışa hazırlanmak isteyen meleklere

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında *Gizemli Kıs* tarafından paylaşıldı.

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    133
    Ödül Puanları:
    63
    Bağlığı görünce direkt dalıverdim:D harikasın balım çok tşkler ...

KeLeBeK's bunu beğendi.
Pardesü modelleri kışa hazırlanmak isteyen meleklere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pardesü

Pardesü

Rüyada pardesü görmek, memur için makam, tüccar için kazanç, fakir için refah ve diger vatandaslar için ucuzluk ve bolluk ile tabir edilir. Rüyada yeni bir pardesü giymek; bozulmuş olan işlerinizin yeniden yoluna gireceğine ve yakalanmış olduğunuz hastalıktan kısa bir süre içinde kurtulacağınıza işarettir.
  2. Keremcem - Pardesü

Keremcem - Pardesü

Üzerimde sana gelirken giydiğim o pardesü Büyük cepli, kış rengi kavun içi çiçeklerle kaplı olsaydı üstü Yaz koksa n'olurdu sanki Dışında bir damla yaş özümde yıllarım Yaşım kadar beklediğim bu anı her yıl bir artı Başımda bir deli sevda dün gibi hatırlarım Düşümde istanbul dört bir yanı seninle kaplı Güzünde gizli güzel yanı bu şehrin sokakları Saçların gibi sarı bana yakın güzel düşü Ya da...
  3. pardesu

pardesu

ben pardesu cecitlerine giremiyorum ne yapmam gerekiyor
  4. 2011 Sonbahar-Kış pardesu

2011 Sonbahar-Kış pardesu

2011 pardesü modelleri çok şık duruyor melişlerim..içinizi ısıtacak bu modeller birbirinden şık renklerle hoş bir görüntü sağlamış
  5. Armine'den Tesettürlü Meleklerimize Şık Pardesüler 2012

Armine'den Tesettürlü Meleklerimize Şık Pardesüler 2012

Armine Pardesü Modelleri Yazlık Armine Pardesü Modelleri Sevgili melekler, daha önce sizlerle paylaştığımız Setrms Kış Modası ile ilgili konumuzun ardından şimdi de Armine pardesü modelleri ile karşınızdayız :)

Sayfayı Paylaş