1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Parfüm nerelere sürülmeli

  Konu, 'Parfüm' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  parfüm nerelere sürülür, sıkılır, dökülür, nasıl güzel kokar ve merak ettiğiniz tüm bilgiler burada arkadaşlar

  < Konu Resmi..>


  Güzel kokmak için, her insanın kendine uygun kullandığüı bir parfümü vardır. Zira güzel kokmak için, parfüm uygulamak yeterli değildir Melek'lerim. Kısacası, vücudunuzda ve saçınızda nerelere sürmelisiniz parfümü; buyrun bu makalemiz de öğrenelim Melek'ler.

  Vücut
  Parfümler kokularını yaymak için sıcaklık, hareket gibi faktörlere ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle parfüm sürmek açısından vücudun bazı bölgeleri ayrıcalıklıdır:

  Sıcak ve nemli noktalar. Koltuk altları, göğüs araları, ense, kulak arkaları ve göbek. Kanın fazla pompalandığı noktalar. Bilek içleri, şakaklar ve boyun. Hareketli noktalar. Dirsekler ve diz içleri.
  Saçlar
  Saçınızı parfümlemek istiyorsanız, öncelikle temiz olmalarına dikkat edin. Kokuların birbirine karışmaması için şampuanınızı kokusuz olanlar arasından seçin. Saçlarınız kısa ise saç diplerinize, uzun ise uçlarına sıkmanız yeterli olacaktır.
  Küçük bir Öneri:
  Saçınızı fırçalamadan önce fırçanıza biraz parfüm sıkın.


   
Parfüm nerelere sürülmeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Parfüm

  Parfüm

  Parfüm sürmek, bir aşk yaşayacaksınız demektir. Parfüm sürmek, bir aşk yaşayacaksınız demektir. Rüyada parfüm koklamak, hayatınızda hoş değişikliklerin gerçekleşeceği anlamına gelir. Parfüm dökmek, sevdiğiniz bir şeyi kaybedeceğinizin işaretidir.
 2. Parfüm Nerelere Sürülmeli

  Parfüm Nerelere Sürülmeli

  Uzmanlardan hoş öneriler: Coco Chanel“Öpülmek istediğiniz yeri parfümleyin” Estée Lauder “Parfümü, kolunuzu yukarı kaldırıp tam önünüze sıkın ve yarattığınız koku bulutunun içine girin. Böylece binlerce parfüm molekülü vücudunuzun her yerine konacaktır” Nerelerde Ve Ne Şekilde Kullanmalıyız Vücut Parfümler kokularını yaymak için sıcaklık, hareket gibi faktörlere ihtiyaç duyarlar. Bu...
 3. Sizce Parfüm Nereye Sıkılmalı

  Sizce Parfüm Nereye Sıkılmalı

  Merhaba ben parfümü sıkıyorum eşim kokusunu çok seviyor ama ne hikmetse nereye sıksam orayı öpüyor adam :D Ve tabi ki ağzı acımsı oluyor peki Parfüm Nereye Sıkılmalı da kocişim şikayet etmesin:D
 4. Parfüm Nasıl Kullanılır Nereye Sıkılır ?

  Parfüm Nasıl Kullanılır Nereye Sıkılır ?

  Parfüm Nereye Sıkılır Parfüm Sıkmanın İncelikleri Sevgili melekler, kimi zaman yanınızdan hafif bir koku geçer ve o hafif kokuyla sarhoş olursunuz, o kadar hoş gelir ki burnunuza.:hıms: Bazen de yanınızdan ağır bir koku geçer ki dakikalarca kendinize gelmeye uğraşırsınız da o koku burnunuza yapışmıştır sanki, bir türlü geçmek bilmez :S. Parfüm kullanmak incelik ister, bilgi ister. Parfüm...
 5. Parfüm

  Parfüm

  Esmer bayanlara hangi parfümler yakışır.

Sayfayı Paylaş