Parfümsüz nemlendirici krem arıyorum tavsiyeler?

S

Sezenhhh_

Forum Okuru
Parfümsüz nemlendirici krem arıyorum tavsiyeler?

Parfümsüz nemlendirici krem melek kadınlar kulübü parfümsüz parabensiz nemlendiriciler forum'da.​

Güzel bir nemlendirici arıyorum ama içinde parfümsüz ve paraben olmasın istiyorum doğal bir nemlendirici varsa beğendiğiniz sizin de kullandığınız bir krem tavsiye eder misiniz? Cildim de hassas olduğu için parfümsüz nemlendirici krem arıyorum. La Roche posay markası nasıl parfümsüz nemlendirici kremi var mı acaba?

images (28).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Trendyolda size bir parfümsüz nemlendirici önereceğim özellikle hassas cilde de sahip iseniz içeriğinde e vitamini, gliserin, doğal shea yağı, bitkisel skualen, glikosil seramidler yer almakta. Tamamen doğal parfümsüz nemlendirici krem 24 saat cildinizi nemlendirir. Kremin ismi ceradolin ve su bazlı. Parfüm ve paraben de içermiyor. Yorumlarda yaglandirmadan nemlendiriyor yazılmış. La Roche posay ürünleri de harika önerebilirim.

Aşağıdaki linkten dilerseniz "en iyi nemlendirici krem hangisi önerileri bekliyorum" bu yazımızı da inceleyerek en iyi nemlendirici krem önerileri alabilirsiniz.

Geri