Park beşik modelleri arayanlara tavsiyeler

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Park beşik modelleri arayanlara tavsiyeler
Bebek beşikleri bir ebeveyn için önemlidir. Bebeğimizin her alandaki ihtiyacı olduğu gibi uyku söz konusu olunca da elimizden gelen titizliği gösterme gayreti içine girmekteyiz. Birçok kişinin titizlikle yaptığı yeni doğan bebeği araştırmaları sonrasında en kullanışlı bebek beşiği evimizdeki yerini gelip alıvermektedir. Siz de fonksiyonu, kullanım rahatlığı, uzun süreli ihtiyaca cevap veriyor niteliği ile yepyeni bir beşik alma niyetindeyseniz artık park beşik model araştırmasına girebilirsiniz. Birçok ebeveyn için bebeğinin yer alacağı yatak keyfini aynı zamanda sırası gelince oyunla bütünleştirebileceği alan zenginliğini veren bu beşiklere bayılacaksınız. Sizler için hazırlamış olduğum resim galerisini gezerken her yaş ve cinsiyet için renk model ile karşınıza çıkacağımdan emin olabilirsiniz.


1439732777.jpg

Üst resimde göreceğiniz kırmızı model bence hem erkek hem de kız için ideal bir örnek. Taşınabilir katlama çantasına sığabilen bu model sizlerin bebek odası dekorasyonunuzu canlandırabilecek bir örnektir. Çocuğunuzla birlikte büyütüp istediğiniz oyun alanını bebeğinizin odasında yaratabilmenize fırsat verebilecek yeniz sezon bu beşikler bence mükemmel tercihler listesinde yer alacak. Bu renkte bir tercihle bebeğiniz emeklemeye başladıkça ona oyun alan için açılacak alt kısım ile onunla hayal dünyasını geliştirebileceğiniz oyun yeri kurabileceksiniz. Sallanabilir, bebeğinizin altını alabileceğiniz alan sunumuyla bu beşik bebeğiniz için birden fazla işleve yer açabilmektedir. Bebeğiniz büyüdükçe minderini alt kısıma çekip uyku sonrası düşme engelini kaldırma fırsatınız bile olabilecektir. Aynı zamanda cibinlikli tülü ile sineklerden ve soğuktan koruyucu işleve bürünecek uyku yeri huzur dolu uykuyu bebişinize sağlayabilecektir.


BABY-2-GO-8429-OYUN-PARKI-MAVI-7802.jpg


Erkek bebek içinde mavi renginden faydalanabileceğiniz üstteki örnekte tam bir erkek bebek odası için uyum sağlayabilecektir. Titreşimli oyuncaklı bebek beşiği modelleri arasında severek kullanabileceğiniz park yataklı bebek beşikleri son zamanların en tercih edileni olmayı hak etmiştir. Çocuğunuz uyandığı zaman emekleyerek yatağından çıkarak sizin yanınıza bile gelebilecektir. Ya da bu emekleyerek girip çıktığı alanı tam bir oyun sahasına çevirebilecektir. Onunla beraber eğlenceli vakit geçirebileceğiniz uyurken müzikli dönencesini açarak ona keyifli uyku saatleri yaşatma fırsatını yakalamaya var mısınız?
Baby-2-Go-84231-Park-Yatak-4231.jpg
bc5c308a-da03-4869-9f36-4d9a8b0713c7.png
 
Üst