1. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    49
    Ödül Puanları:
    0

Parti çantalarında yeni trendler 2012

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Editör tarafından paylaşıldı.

Parti çantaları 2012 yılına özel olarak üretilen modelleri ile gerçekten harika şekillerde ortaya çıkartılıyor. Katılacağınız partilerde en büyük yardımcılarınızdan olabilecek yeni trend parti çantaları, görünümleri ile sizlere büyük kazançlar sağlayacaklar. [​IMG]

Parti çantalarında yeni trendler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni yıl partisine hazırlık

Yeni yıl partisine hazırlık

Yılbaşı akşamı ne giyeceğinize karar veremiyorsanız, önce yer ve durum değerlendirmesi yapın. Dekolte, ayakkabı ve makyaj kurallarını da uygularsanız, hem şık görünür, hem de gönül rahatlığıyla eğlenirsiniz. Amerikan seçimleriydi, finansal krizdi derken bir yılı daha sağ sağlim...
  2. yeni trend kombinler..

yeni trend kombinler..

trend kombinler yeni trend ben hiç bu kadar uyumlu giyinmedim tarzımda hep bi aykırılık olmuştur inkar edemem :) ama bu tarzımı seviyorum
  3. Yeni trend fularlar

Yeni trend fularlar

Kış aylarında herkezde atkı yerine en çok fular gördüm.Hepside birbirinden şık ve güzeldi.Ama kışın taktıklarınız artık kış aylarında kalacak.Çünkü yepyeni birbirinden harika fularlar bu yaza damgasını vuracak:) Bunların ikisine de bayıldımm:):):) Erkekleride unutmadık canım:)Sevdiğinize veya eşinize hediye için güzel bir tavsiye benden size:ehi: İkiside...
  4. 2012 İçin Yeni Trend Çeşit Çeşit Büstiyerler

2012 İçin Yeni Trend Çeşit Çeşit Büstiyerler

2012 büstiyer modelleri büstiyer modası Sevgili melekler, moda da bir yere kadar, dön dolaş nostalji yaşıyor ve başa dönüyoruz :) 2012 yazının yeni trendlerinden birisi de büstiyer modası. 1950li yıllarda çokça kullanılan büstiyerler yeniden hayatımıza girdi. O yıllarda göbek açık şekilde kullanılan büstiyerler artık yüksek belli pantolonlar ile kullanılacak. İşte size vereceğimiz...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş