Pasika Adminimiz İle Röportaj

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
Pasika Adminimiz İle Röportaj
Merhaba Melekler ;

Sitemizin sessiz, sakin Tatlımı tatlı güzel mi güzel admini Sevgili Pasika Adminimiz ile Röportaj yaptık :D:D

işte benim sorularım ve Pasika Adminimin Cevapları :D:D ben okurken çok eğlendim sizde eğleneceksiniz :D:D

2012 lcw katalog1-125.jpg

Bize kendinizi tanıtırmısınız adminim ( gerçek isim, yaş, nerde oturuyosunuz, ne iş yapıosunuz,burcunu, tuttuğunuz takım, evlimisiniz bekarmısnız, hobileriniz vs. )

Ben pasika 32 yaşındayım...Aslen Sinopluyum doğma büyüme İstanbulluyum bir kamu kuruluşunda 12 yıldır görev yapmaktayım...burcum aslan, Galatasaray'ı tutuyorum, Bütün evlen artık laflarına karşı ısrarla hala bekarım :D:D hobilerim alışveriş yapmayı severim ve en büyük hobim uyumak :D:D

2- melekler mekanına nasıl üye oldunuz ne düşünerek üye oldunuz ?

Melekler mekanına tesadüfen üye oldum nette bişey arıyordum ama ne aradığımı hatırlamıyorum sitelere falan üye olmam normalde ama Meleklermekanına üye oldum üye olurken bişey düşünmedim ama şimdi iyiki üye olmuşum diyorum...

3- melekler mekanında en çok ne ile vakit geçirmeyi seviyorsunuz ?

Konu açmayı seviyorum ve konu açarak vakit geçiyorum genelde (Tabi bu aralar yoğunluğum nedeniyle konu açmayı bırak neredeyse online bile olamıyorum çoğu zaman)

4- sevdiğiniz erkeği bir cafede bir bayanla öpüşürken görüyorsunuz ama sevgilinizi de çok seviyorsunuz tepkiniz ne olurdu affedermiydiniz ? sizce aşk herşeyi affeder mi?

Aşk bazı şeyleri affedebilir ama aldatmayı asla affetmez...Zaten beni bırakıp başka birine giden birini hiçbir şekilde affetmem ben değil o kaybeder :D:D

5- bir erkekle ilk defa tanışıyorsunuz ilk defa yüzyüze geliyorsunuz ilk bakıp inceleyeceğiniz yer neresi olurdu ?

İlk başta yüzüne bakarım sonra ellerine ayakkabılarına saçlarına...Bütün vücuduna bakarım aslında

6- rüyam adminim takıntılarını hepimiz biliyoruz peki sizin takıntılarınız var mı ? en çok hangi takıntınız yüzünden zor anlar yaşadınız ?

Benim öyle bana sıkıntı yaratacak takıntılarım yok...Basit takıntılar benimkiler çizgilere basmamaya çalışırım yada arabaların plakalarından kelimeler oluşturmaya çalışırım basit şeyler yani :D:D

7- fobiniz yada fobileriniz varmı nelerdir anlatırmısınız ?

Karanlıktan korkmam, kan tutmaz, yükseklik korkum yok vs. bildiğim kadarıyla bir fobim yok ama belki daha gün yüzüne çıkmamış bir fobim varsa ondan da benim haberim yok :D

8- bu yaşınıza kadar unutamadığınız ve hayatınız boyuncada unutamayacağınız en komik anınızı bizimle paylaşırmısınız ?

Birgün arkadaşlarla yemekhaneye gittik...Masalar 4 kişilik biz üç kişiyiz boş masa yok bir kişinin oturduğu masaya oturduk...Diğer kişide 2 dirhem bir çekirdek adeta nasıl şık giyinmiş anlatamam...Önce arkadaş bardağına su doldururken masaya suyu döktü...Adam bize ters ters bakmaya başladı...Adam arkadaşla benim aramda oturuyor...Ben arkadaştan tuzu istedim bana tuzu uzattı arkadaş o beni tuzluğu aldı sanmış bende hala o tutuyor sandım ikimizde aynı anda ellerimizi çekince tuzluk adamın tabağına düştü ve bütün yemek adamın üzerinde ... Biz başladık gülmeye adamın halini görmeniz lazım ama...Ve adam yeni başlamış yemeğe tabak dolu yani...Adam üzerine temizlemeye falan çalışıyor biz hala gülüyoruz...Sonra adam masadan nasıl kalktı gitti tahmin bile edemezsiniz...O gün bugündür o adamcağız yemekhanede bizden kıyı bucak kaçıyor...Tabi biz adamı her gördüğümüzde kahkahaya boğuluyoruz :D:D

9- canınızı en çok ne yakardı ?

Çok sevdiğim ve güvendiğim birinden hiçbeklemediğim bir darbe yemek canımı yakardı...

10- geçmişe dönebilseydiniz eğer hangi tarihe ve niçin gitmek isterdiniz ?

Geçmişe dönmek istemem...Geçmiş geçmiştir önümüzdeki maçlara bakalım :D:D

11- hiç bir kız arkadaşınızla saç başa başbaşa kavga ettiniz i ettiyseniz neden ettiniz ?

Yok kimseyle öyle saçsaça kavga etmedim...Çok kavgacı bir insan değilimdir zaten

12- sizi en çok ne yapmak rahatlatıyor ?

Evde hiçbirşey yapmadan boş boş oturmak beni en çok rahatlatan şey

13- evinizde hayvan besliyormusunuz ve en çok hangi hayvanı seviyorsunuz neden?

Şu an hayvan beslemiyorum...Muhabbet kuşum ve japon balıklarım vardı...Muhabbet kuşum 9 yıl yaşadı öldükten sonra büyük acı duyuyorsun onun için bir daha havyan beslemeyi düşünmüyorum...

14- bir çılgınlık yapın desek nasıl bir çılgınlık yaparsınız ?

Aklıma gelmiyor hiçbirşey...Belkide bu ara hiç çılgınlık yapacak modda değilim ondandır :)

15- bu sitede en çok kimin elinden çekiyorsunuz

Hımmm kimi desemki acaba? :D:D Rüyam adminim diyim bari :D Şaka tabiki sitede kimsenin elinden çekmiyorum ama onlar benden çekiyorsalar bilemem :D:D

İçten ve sıcak Cevaplar için sevgili Adminimiz Pasikaya çok teşekkür ederiz :kiss:

hemen hemen çoğu adminle bir muhabbetimiz vardı ama pasika adminimle tanışmamıştık bende çok ciddi işten başka bişi düşünmeyen biri diye yorumlamıştım ama gayet candan biriymiş asim ellrine sağlık tanıdığıma memnun oldum pasika adminim:)

Geri