PaSikA Melek Olalı 1 Yıl Oldu

PaSikA

Yeni Üye
Üye
PaSikA Melek Olalı 1 Yıl Oldu
Bugün Melekler Mekanı ailesine katılmamın 1.yılı inşallah daha nice yıllar birlikte oluruz.

İyiki bu siteyi kurmuşsunuz İyiki burdayım İyiki sizleri tanıdım iyiki Varsınız...

Hepinizi çok ama çok SEVİYORUM...

love_224.gif

Cevap: PaSikA Melek Olalı 1 Yıl Oldu

Oyy bidenem, güzel pasim, canim arkadasim, seni tanidigim icin okadar mutluyum ki. Iyiki varsin :kiss:
Daha nice yillara, hep beraber insallah :)

1 yıl mı?:seker:nolmuş yanee:sinir: :D
Biz de seni ÇOOK seviyoruz tatlı pasimiz.:)
:ar4fd:

CANIm arkadaşım melegım nıce yıllara hep beraber inşallah bızde senı çokk sewıyoruz...iyikı warsın canım...bu senın için canım benım...
aseni_seviyorum_05.gif

Bugün Melekler Mekanı ailesine katılmamın 1.yılı inşallah daha nice yıllar birlikte oluruz.

İyiki bu siteyi kurmuşsunuz İyiki burdayım İyiki sizleri tanıdım iyiki Varsınız...

Hepinizi çok ama çok SEVİYORUM...

love_224.gif

daha dün gibiydi M.C adminimle isim arayışımız ne olsa, ne olsa diye fikir alışverişi yapışımız.Birden benden meleklermekanı çıktı ve isim boşdu aldık sanki içimize doğmuştu sitenin adı çünkü sitemize üye olan herkes bir melek...

iyi ki geldin pasim mekanına, iyiki geldiniz meleklerim mekanınıza:)
hep birlikde nice senelere inşş güzel yürekli,çalışkan, saygın pasim :kiss:

bende hepinizi çok seviyorum,hepiniz başımın tacısınız:)

iyi ki varsınız vede iyiki ben sizler gibi meleklere sahibim :) bu ortama sahip olmamıza vesile olan sevgili dostum,arkadaşım,ve adminlik adına kendisinden çok şey öğrendiğim insan,sevgili M.C'ye binlerce kez hepinizin huzurunda tşk ediyorum :)

canım meleklermekanında daha nice yıllar geçirmen ve geçirmemiz dileklerimle

Hep birlikte nice yıllara pasim..Sitemizin hamarat meleği iyiki varsın tatlım..:ar4fd::kiss:

Geri