PaSikA ve KızılÖteSi dedikodu yapıyor

zaga

Üye
Üye
PaSikA ve KızılÖteSi dedikodu yapıyor

PaSikA:ya foruma geldiğimden beri bana asılıyo aslında pekde tipim değil ama bilmiyorum yaa

KızılÖteSi:kimmiş kız söyle bakim

PaSikA:ya :stop:

KızılÖteSi:aaa kız çok karizmatik bi avatarı var hem ilerde Yönetici olcek diyolar walla bence kaçırma kızım nerden bulcan böylesini

PaSikA:ya öyle ama baksana geçen konuştuk foruma bile abisinin hesabıyla giriyomuş daha kendi hesabı bile yok yarın öbürgün abisi "kullanmayın benim hesabımı yakında oğlum gelicek almanyadan o kullanıcak" derse naaparız biz yok uzun vadede bişe düşünemem

KızılÖteSi: nolcek be kızım buluruz kullanılmayan boş bi hesap kullanırsınız işte benim arkadaşlara sorarım hem

PaSikA: ya KızılÖteSi bu forumda nerden bulcan kullanılmayan hesap Allah aşkına anca admin yakının olcakki yapsın sana bi güzellik yoksa heryer dolu içgüveyside gidemem biliyosun

KızılÖteSi: aman kızım sende ne nazlısın yaaa

PaSikA: neyse sen beni boşver seninki naptı kazandımı FAYS sınavını? (forum adminlik yerleştirme sınavı)

KızılÖteSi:evet kazandı hiç sorma atama bekliyo şimdi ilk tercihini AŞK VE SEVGİ bölümüne yaptı canım romantik aşkım benim torpil aradık ama torpil işlemiyo dediler uğraşma sonra sinir olurlar kötü bir bölüme atarlar eve getiremezsin erkeğini dediler aman yok kalsın mazAllah dedim

PaSikA:evet bencede iyi yapmışsın bak carizmanınki naptı atadılar korku tüneli bölümüne adam geceleri kalkıp boğazlıyomuş carizma yı olamaz bunlar gerçek değil biri bana bunların fake olduğunu söylesiiin" diye bağırıyomuş geçen geldi odaya dert yanıyodu bize "istifada etmiyo öldürcek bi gün beni walla keşke banlasalar geçtim artık Yöneticilikten Ayın üye olsun ben razıyım"

KızılÖteSi:neyse babam geliyo bir iki konu açımde boş boş forumda oturdun dimi diye dellenmesin sende o çocuğu iyi düşün sonda Yönetici Sevgilisi olmak var

PaSikA: ayy Yöneticimi sevgilisimi düşüneyim ben azcık hadi görüşürüz
paylaşımın için teşekkürler
KızılÖteSi

Cevap: PaSikA ve KızılÖteSi dedikodu yapıyor

Bayildimmmmmm :hhh:
bendende kaptin repi zaga:D:D

Geri