1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

pastane açması tarifi arıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar şöyle pastanedeki açmalar gibi yumuşacık, lezzetli açma tarifi arıyorum.Bir sürü açma var ama ne görüntüsü ne de tadı istediğim gibi değil. Var mı kendine güvenen ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
pastane açması tarifi arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. pastane poğaçası!

pastane poğaçası!

gerçek pastane poğaçası pastane pogacasi poğaçası pohacası yumuşak Malzemeler 1 su bardagi ilik sut 3 tane yumurta( beyazi icine sarisi disina) 1 su baradagi yogurt 1 su bardagi sivi yag 2 yemek kasigi margarin bir bucuk su bardagi pudra sekeri 1 paket yas maya (42gr) Aldigi kadar un 1 cay kasigi tuz Yapılışı Butun malzemeleri yoguracaginiz kabin icine alin ve karistirin, en...
  2. Pastane Simiti

Pastane Simiti

Malzemeler: 250 gr un (yaklaşık 2- 2 ½ su bardağı) 1 yemek kaşığı şeker 3 yemek kaşığı zeytinyağı Yarım su bardağı ılık su (110 ml) yarım tatlı kaşığı Tuz ¼ paket yaş maya (42 gr’lık paketin dörtte biri) veya 1 yemek kaşığı bira mayası Tezgâhın üstünü yağlamak için: 3 yemek kaşığı zeytinyağı Üstüne: Bolca susam büyük bir salata kâsesi içinde su Yapılışı: Ilık su, şeker, tuz,...
  3. kolay tatlı tarifleri arıyorum

kolay tatlı tarifleri arıyorum

Merhaba, ben kolay tatlı tarifleri eklemenizi rica ediyorum. Şöyle yapması kolay, lezzeti tam, yardım eder misiniz ?
  4. irmik helvası tarifi arıyorum

irmik helvası tarifi arıyorum

selam hanımlar ben ilk defa irmik helvası yapacam ama tecrübesiz olduğum için malzemelerini ve yapılışını bilmiyorum acaba bana irmik helvasının tarifini verebilirsiniz
  5. un çorbası tarifi arıyorum

un çorbası tarifi arıyorum

merhaba hanımlar 7 aylık oğlum var ek besinlere geçtik un çorbası vermek istiyorum ama yapılışını bilmiyorum bana un çorbasının tarifini verecek olan varmı acaba

Sayfayı Paylaş