Patates suyu ile kilo verenler

Patates suyu ile kilo verenler
patates suyu ile zayıflama, patates suyu ile zayıflayanlar, patates suyu zayıflatırmı, zayıflamak için patates suyu ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz.

Malum yaz geldi ve bir kış boyunca alınan kilolar, deniz ve havuz mevsiminin de açılması sonucu daha çok sıkıntı haline geldi... Evet hanımlar şimdi ki konumuz da sizlere hem zayıflatan hem de birçok sağlık problemine oldukça iyi gelen haşlanmış patates suyu diyetinden söz etmek istiyorum.Kısa süre de sağlıklı bir şekil de zayıflamanızı sağlayan kaynamış patates suyunun sadece zayıflatma özelliği bulunmuyor. Bunun yanın da farklı sağlık sorunlarından şikayet edenler için de oldukça şifa kaynağı olan patates suyu, kabızlık problemi yaşayanlara çok faydalı olduğu gibi, mide rahatsızlıklarına, saç dökülmesi ve cilt hastalıklarına, göz altı morluklarına çok iyi geliyor;)

Diyet yapanların mutlaka diyet listesine eklemesi gereken patates suyu, zengin lif yapısı ve yağsız olması nedeni ile kısa sürede kilo verdiriyor.
Dikkat etmeniz gereken en önemli husus haşladığınız patatesin suyunu kesinlikle aç karnına içmeniz...Peki kilo verdiren patates suyu nasıl elde ediliyor ve nasıl tüketiliyor?

Gelin şimdi bunun için gerekli olan malzemeler ve tarif bilgilerine geçelim...

Birkaç patatesi haşladıktan sonra kabuklarını soyup katı meyve sıkacağından yada suyunu nasıl en rahat şekil de çıkartabiliyorsanız o aletle bir güzel çıkartıp sabah ve akşam olmak üzere aç karnına bir çay bardağı içiyorsunuz.

patates suyu.JPG


Tabi sadece tek başına patates suyu zayıflatmıyor:) Bunun için hayatınızdan karbonhidrat ve şekerli gıdaları da yavaştan çıkartmanız gerekiyor. Patates suyu diyetinden en hızlı bir şekil de verim almanız için ağır yağlı yemeklerden ve rafine şekerden uzak durmaya özen göstermeniz gerekiyor.

Patates suyunun diğer faydalarından kısaca söz etmek gerekirse; düzenli tüketildiğin de kanser hücrelerini öldürücü özelliğe sahiptir, egzama ve cilt lekelerini geçirir. Kolestrolü düşürücü etkisi vardır. Bunun yanın da uçuk ve ağız yaralarını tedavi etmek de olumlu etki gösterir. Ayrıca ciltte bulunan sivilce ve siyah noktaların da tedavisin de etkilidir.
 
Üst