1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    58
    Ödül Puanları:
    0

Patatesin Çabuk Pişmesini İstiyorsanız

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Patatesin Çabuk Pişmesini İstiyorsanız Haşlama suyunun içine bir kaşık margarin koyun, hem patateslerin vitaminlerini kaybetmemiş olursunuz, hem de patatesler daha çabuk pişer

2. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
Patatesin Çabuk Pişmesini İstiyorsanız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçlarınızın Çabuk Uzamasınımı İStiyorsunuz

Saçlarınızın Çabuk Uzamasınımı İStiyorsunuz

Saçlarınız çabuk uzamıyor ise, ya da kısacık kestirip pişman olduysanız, uzun saç modası var ise, yani, kısacası uzun saçlara bir an evvel kavuşmak itiyorsanzı bizim önerilerimize mutlaka bir göz atın deriz. Sizlere 3 adet önerimiz var. 1.ÖNERİ ; 1 adet turpu rendeleyip, 1 bardak suyun içinde 30 dakika pişirerek süzün.Elde ettiğiniz sıvının içine 1 adet yumurta sarısı ekleyerek iyice çırpın....
  2. saçlarınız çabuk uzasın istiyorsanız buyrun ipuçları burda!!!

saçlarınız çabuk uzasın istiyorsanız buyrun ipuçları burda!!!

Sinameki ve civanperçemi, dövülmüş nar kabukları ile birlikte suda yanm saat süreyle kaynatılır. Süzülerek elde edilen sıvıya, los*yon kıvamına gelinceye kadar çırpılmış yumurta ilâve edilerek susam yağı ile birlikte karıştırılır. Hazırlanan losyonla saçlar sık sık yıkanır. İnce bir tülbentte sıkılarak elde edilen karadut usaresi, bu*lamaç haline gelinceye kadar yumurta ve susam yağı ile...
  3. Patatesin Kullanıldığı Tarifler

Patatesin Kullanıldığı Tarifler

patates patatesli tarifler reçeteler resimler malzemeleri ile ilgili herşey burada bilindiği üzere http://www.meleklermekani.com/faydali-bilgiler/198615-patatesin-faydasi-ve-patatesle-ilgili-bilgiler.html#post730339i daha önce vermiştik şimdi patatesten yapılan çeşitli yiyeceklerle sizlerleyim meleklerim.Patesi çok seviyorum çünkü hem pişimi kolay hem pratik hemde içine katıldığı hemen hemen...
  4. Düdüklü tencerede sebzelerin pişme süreleri hakkında

Düdüklü tencerede sebzelerin pişme süreleri hakkında

Selamlar kızlar. Ben yeni evliyim ve mutfakta biraz acemiyim.Düdüklü tenceremi kullanmak istiyorum ama hangi sebze ya da et ne kadar sürede pişer bilemiyorum.Bana yardımcı olabilirmisiniz?
  5. Patatesin cildi güzelleştirdiğini biliyormusunuz?

Patatesin cildi güzelleştirdiğini biliyormusunuz?

Patates, vücudunuzu dinç ve güçlü tutup size sağlık verdiği gibi cildinize de oldukça iyi gelecek bir besindir. Vitamin A, Vitamin B, Vitamin C, fosfor, potasyum, karbonhidrat, kalsiyum ve magnezyum açısından oldukça zengin olan patates, aynı zamanda antioksidan olma özelliği gösteren bir besindir. Patates suyu içmek bağışıklık sisteminizi güçlendirerek vücudunuzdan zararlı toksinlerin...

Sayfayı Paylaş