1. marifetli bayan

marifetli bayan Forum Okuru

patik modelleri arıyorum

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında marifetli bayan tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar örgü işlerine oldukça meraklı ve bir o kadarda marifetli bir bayanım bana çok farklı ve yeni patik modelleri önerebilirmisiniz

patik modelleri arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Patik modelleri

Patik modelleri

iki şişle patik örnekleri şişle patik örnekleri yapımı beş yapımı beş dikişsiz patik modeli MALZEMELER: 50 Gr İp 2,5 numara örgüşişi Süsiçin: İstediğimiz renkte bir parça ip10 Numara Tığ Yapılışı: Patiğimizi örmeye birinci kısımdan yani lastikten 16 ilmek başlayacağız. Yaklaşık 5 sıra bir düz bir ters lastik yaptıktan sonra düz örmeye başlayacağız. Ancak düz örmede iki sırada bir...
  2. Çocuklar İçin Patik Modelleri

Çocuklar İçin Patik Modelleri

PEMBE PATİKLER 39 İlmek atarak 1 sıra ters örün.Ön yüze geçtiğinizde 1 haroşa örün, 1 arttırın ( şişe bir kez ip dolayın) 18 ilmeği haroşa örün,1 ilmek arttırın,1 haroşa örün 1 ilmek arttırın.Sonraki 18 ilmeği haroşa örün.1arttırın,1 haraşo örüp sırayı tamamlayın.Böylece sıra sonunda 4 ilmek artmış olacak. Sonraki 4 sırda (örgünün arkasında değil sadece önünde)aynı arttırma noktalarından...
  3. Birkaç patik modeli

Birkaç patik modeli

birkaç patik modeli
  4. Puf Patik Modelleri :)

Puf Patik Modelleri :)

patik örnekleri patik modelleri patik yapımı puf patik modelleri ev botları hakkında bilgi için yazımıza buyrun Kışın dışarda olduğu kadar ayaklarımıza evlerimizde de bakmalıyız melekler. Her nekadar Kalorifer, soba yaksakta ayaklarımız bir betona, parkeye bastığımızda hemen Karnımızda Şişkinlik meydana geliyor ve dolayısıyla da rahatsızlanıyoruz. Ama şimdi sıkı durun meleklerimmmmm :D:D...
  5. 2014 Boncuklu Patik Modelleri

2014 Boncuklu Patik Modelleri

boncuklu patik modelleri, yeni boncuklu patik modelleri, boncuklu patik örnekleri Çeyiz sandıklarının ve kış aylarının en önemli ihtiyaçlarından biride patik modelleridir. Özellikle boncuklu patik modelleri çeyiz hazırlığı yapanlar için ilk sırada gelen tercihlerden biridir. Ten çorap üzerin de çok zarif duran boncuklu patik modeli arayanlar için seçtiğim farklı ve yeni boncuklu patik...

Sayfayı Paylaş