Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

patik örnekleri yeni

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

patik örnekleri yeni merhaba patik ören bir ablanız olarak sizden yeni ve güzel patik modelleri istiyorum bacılar:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

patik örnekleri yeni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Yepyeni Bebek Patik Modelleri

2011 Yepyeni Bebek Patik Modelleri

bebek patik modelleri patık modellerı 2011 patik modelleri 2011 örnekleri Birbirinden güzel ve şirin bebek patik modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum.Bebişlerin o yumuk ayaklarına çok yakışacağına inandığım ve onları soğuklara karşı koruyup minicik ayaklarını sıcacık tutacak patik modelleriyle sizleri başbaşa bırakıyorum:)
  2. Yepyeni Tığ İşi Bayan Patik Modelleri

Yepyeni Tığ İşi Bayan Patik Modelleri

Bu konu ; tığ işi bayan patik modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ayakları üşüyenler ve bir türlü ısınmayanlar için tavsiyemiz patik kullanmaları. Hele de bu patikler yünden örülürlerse sizi kış boyu sıcak tutacaklardır. Patiklerinizi düz örgüyle örebileceğiniz gibi üzerinde çeşitli süslemeler yaparak ta kullanabilirsiniz. Arkadaş toplantılarınızda dahi...
  3. 2014 Yeni ve Farklı Patik Modelleri

2014 Yeni ve Farklı Patik Modelleri

patik modelleri 2014, patik örnekleri, yeni patik modelleri Benim için de kış aylarının vazgeçilmezi patikler, kışın soğuk havalar da ayakları sıcacık tutuyor. Biz bayanlar özellikle ayaklarını kadın hastalıklarına karşı sıcak tutmamızın öneminin büyük olduğunu düşündüğümüz de patikler çok kullanışlı oluyor. Özellikle babet ve boncuklu patik modelleri bayanlar ve çeyiz hazırlığında olan genç...
  4. Çeyizlik Boncuklu Yeni Patik Modelleri

Çeyizlik Boncuklu Yeni Patik Modelleri

2014 boncuklu patik modelleri, boncuklu patik örnekleri, 2014 patik modelleri Çeyiz sandıklarının demirbaş örgü modellerinden olan patik modelleri, boncuklu patik örnekleri ile ayrı bir şıklık kazanıyor. Özellikle ince ten çorapların üstün de çok kullanışlı olan boncuklu patikler ile ev gezmelerin de şıklığınızdan ödün vermeyeceksiniz. İster çeyizlik ister kendiniz için isterseniz de...
  5. Kız Bebekler İçin Yeni Patik Modelleri 2016

Kız Bebekler İçin Yeni Patik Modelleri 2016

Sonbahar ve kış ayların da bebekler için büyük bir ihtiyaç olan örgü modelleri arasından sizlere bu yazımız da yepyeni kız bebek patik modellerini paylaşıyoruz. Birbirinden şirin değişik renk ve motiflerden oluşan kız bebek patikleri sizlerle;

Sayfayı Paylaş