1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83

Patika - Ayrilik Sarkisi

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Ardimda birakip Gül çagrisini Ayrilik ani bu sisli sarkiyi
    Irmaklar gibi akip uzun uzun
    Terk ediyorum bu kenti
    Ah ölüler gibi

Sarkilar bir çigliga siginmaksa simdi
    Sonsuz bir yangin gibi
    Sevmesem öyle kolay çekip gitmek
    Yarali bir kus gibi

Kumral bir çocugun
    Yaz öyküsü bu
    Sarkilarla geçtim aranizdan
    Yalnizlar gibi susup uzun uzun
    Terk ediyorum bu kenti
    Ah bir ask gibi

Sarkilar bir çigliga siginmaksa simdi
    Sonsuz bir yangin gibi
    Sevmesem öyle kolay çekip gitmek
    Yarali bir kus gibi

Düslüyorum bu kenti
    Son bir ask gibi​

Patika - Ayrilik Sarkisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. converse patik,bebişlere

converse patik,bebişlere

convers patik yapımı converse bebek patiği yapılışı converse patik yapılışı resimli anlatımlı yapımı video bebek
  2. Mavi Patik

Mavi Patik

''Erkekler aglamaz.'' ''Erkekler korkmaz.'' ''Erkekler kari gibi gülmez.'' Derken ortalik dul kadindan geçilmiyor. Zira zavalli erkekler genç yasta Hakk'in rahmetine kavusuyorlar. Siz hiç kapi komsusuna sabah kahvesine gidip karisini çekistiren erkek gördünüz mü? Fare görünce bagiran? ''Bu ara sinirlerim zayif'' deyip habire aglayan? Oysa onlar da kadinlarla ayni duygulara sahip olarak...
  3. Bebişlere açıklamalı patik

Bebişlere açıklamalı patik

açıklamalı çocuk patikleri Meleklerim ister kendi bebeğinize istersenizde sevdiklerininizin bebeğine el emeği göz nuru bu patikten yapabilirsniz.... :örgü: 4,5 nolu sisle 40 ilmek baslayın 1.sira bir ters bir düz devam edin. 2.sira tersin üzerine düz, düzün üzerine ters örün (annemin tabiri ile(buzlucam)örnegi.Böylece toplam 14 sira örün. 15.sira 15 ilmek yan icin örüp 9 ilmekte daha...
  4. Bebeğinize Patik Örün

Bebeğinize Patik Örün

patik örmek Bebişinize patik örmek istiyorsunuz ama modelmi bulamıyorsunuz melekitoşlarım...Birbirinden şirin patikler arasından seçim yapamayacak hepsini örmek isteyeceksiniz :tik: Şunun şirinliğine bakarmısınız :) Oyy oyy ben bunları giyen ayakları yerim :D:D
  5. Serkan Ozel; Facebookta bul beni sarkisi:)

Serkan Ozel; Facebookta bul beni sarkisi:)

serkan ozel, serkan, facebook sarkisi, komik sarki konulari burada meleklerim Sevgili Melekler, Muzik listelerini altust eden, ortaligi kasip kavuran sarkiyi sizlerle paylasmak istedim... Veeee karsinizdaa Serkan Ozel, Parcasi; Facebookta Bul Beni :))) Hep birlikte dinliyoruz.... http://www.youtube.com/watch?v=WGvOCJGG3_g
Etiketler:

Sayfayı Paylaş