Pconun derecelerimi var

Deryadeva

Yeni Üye
Üye
Pconun derecelerimi var
Arkadaşlar 11 yıllık evliyim. 7 yaşında kızım var. Kendimi bildim bileli adet düzensizliği yaşıyorum kızıma korunmadığım ilk ay gebe kaldım. Kızımdan 2 sene evvelde ilk korunmayı bıraktığım anda gebe kaldım. Ama düşük oldu. Sonra kızıma gebe kaldım. Şimdi ikinci bebeğimi istiyorum fakat eşim diyabetli oldu bu zaman zarfında cinsel sorunlar yaşıyoruz. Doktora gittim dok pco lusun dedi ama ben hep düzensizdim kızımdaki doktorum kistlerin var hamile kal demişti pcolusun falan deyip psikolojimi alt üst etmemişti ve hemen gebe kalıyodum. Pconun derecelerimi var. Ben yine kalabilirmiyim gebe. Doktora gittim doktor progestan verdi progeston u adetimin 17. Gün alıyorum 12 gün sonra kanama oluyor sonrası 2 gün kanama çok az. Tekrar 17. Günde başlıyınca daha ilaç bimeden adet oluyorum anlamadım kafamda deli sorular ne yapıcam bilmiyorum kızım kardeş diye deli oluyor ve ben çok üzülüyorum 8 ay oldu boraktık korunmayı ama çokda cinsel birleşme olmuyor

Merhaba , PCO uzun tedavi gerektiren gebe kalmayı zorlaştıran bir hastalık. PCO da yumurtlama durdukça kist sayısı artar ,artan kist sayısı hormonal dengeyi bozar.Bu kronik hal alırsa yumurtlama bozukluğu görülür ve gebe kalmada sıkıntı yaşanır.Daha önce çabucak gebe kalmış olabilirsiniz. Bir daha ki gebelik bu kadar kolay elde edilmeyebilir. Moralinizi bozmayın , tedavisi mümkün.İnşallah en kısa zaman da kızınıza kardeşini hediye edersiniz. (Kafanıza takılan her detayı hekiminize sorun .Aksi halde sürekli stresli olursunuz.En sağlıkı bilgiyide hekiminiz verebilir.)

Merhaba , PCO uzun tedavi gerektiren gebe kalmayı zorlaştıran bir hastalık. PCO da yumurtlama durdukça kist sayısı artar ,artan kist sayısı hormonal dengeyi bozar.Bu kronik hal alırsa yumurtlama bozukluğu görülür ve gebe kalmada sıkıntı yaşanır.Daha önce çabucak gebe kalmış olabilirsiniz. Bir daha ki gebelik bu kadar kolay elde edilmeyebilir. Moralinizi bozmayın , tedavisi mümkün.İnşallah en kısa zaman da kızınıza kardeşini hediye edersiniz. (Kafanıza takılan her detayı hekiminize sorun .Aksi halde sürekli stresli olursunuz.En sağlıkı bilgiyide hekiminiz verebilir.)

İnşallah o kardeş istedikce strese giriyorum.
Pcoda fazla kilo kıllanma olurmuş ben hep zayıftım genç kızlığımdada öyleydi şimdide öyle çok kilom yok kıllanmam hiç yok doktora gittiğimde hamile kalmanı zorlaştırcak kadar değil demişti yine gidicem doktora

İnşallah o kardeş istedikce strese giriyorum.
Pcoda fazla kilo kıllanma olurmuş ben hep zayıftım genç kızlığımdada öyleydi şimdide öyle çok kilom yok kıllanmam hiç yok doktora gittiğimde hamile kalmanı zorlaştırcak kadar değil demişti yine gidicem doktora
Stres yapmayın hekime gidin. Gerekli tetkikler ve muayene ile durumunuz değerlendirilir ona göre tedaviye başlanır.inşallah hayırlı haberinizi alırız. .

bildiğim adet olunan adet olması ilaçla olan olarak iki çeşit.adet olabilenlere bu teşhisi koyduklarında "aaa adetlerim düzenli ki" diyorlar.adet olamayanlar daha kolay tedavi ediliyor.ömür boyu geçmiyor.hayatı balerin diyetiyle geçirirsek ancak tetiklediği şeker hastalığına daha geç tutuluyoruz.

beyza hanım sol yumurtalığım alınıcak yinede hamile kalırmıyım ?

Geri