1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Pekmezli Karışık meyveli hoşaf tarifi nasıl yapılır var mı =

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Pekmezli karışık meyveli hoşaf tarifi bana ilk önce saçma geldi ama araştırdım varmış yaaaa tam olarak nasıl yapılıyor içine neler katıyoruz

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.099
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz aradığınız tarife BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz
    sevgiyle kalın

Pekmezli Karışık meyveli hoşaf tarifi nasıl yapılır var mı = konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karışık meyveli pekmezli hoşaf

Karışık meyveli pekmezli hoşaf

pekmezli meyveli hoşaf, nasıl yapılır, malzemeler, karışık hoşaf hakkında bilgiler sevgili melekler size güzel vitamin deposu bir hoşaf tarifi veriyoruz İçindekiler Kuru erik 6 adet Kuru üzüm ¼ su bardağı Kurutulmuş armut 18 dilim Kurutulmuş elma 18 dilim Pekmez 2/5 su bardağı Su 7 su bardağı Yapılışı: Kuru meyveler yıkanır, suya koyularak...
  2. Resimli Meyveli Ekmek Pastası yapılışı

Resimli Meyveli Ekmek Pastası yapılışı

Meyveli Ekmek Pastası nasıl yapılır Meyveli Ekmek Pastası yapılışı Merhaba Melek'ler, bu yazımızda yine yeni bir lezzet tarifini sizlerle paylaşacağız ve sizlere bu kez Meyveli Ekmek Pastası tarifini sunacağız :) İşte size ptarik ve lezzetli Meyveli Ekmek Pastası tarifi Melek'lerim; Meyveli Ekmek Pastası Malzemeler Yarım su bardağı (75 g) karışık kuru meyve 2/3 su bardağı (150 ml)...
  3. Meyveli Yoğurt Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Meyveli Yoğurt Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Meyveli Yoğurt Tarifi Resimli yapılışını istiyorum sizden lütfen 4 yaşında ki kızıma bu sıcaklarda meyveli yoğurt ile sağlıklı beslenmesini istiyorum ama işte tarifini bilmiyorum.
  4. yaş pasta için şeker hamuru nasıl yapılır bilen var mı

yaş pasta için şeker hamuru nasıl yapılır bilen var mı

Eşimin doğumgünü ve ona sürpriz yapmak istiyorum acaba yaş pasta için şeker hamuru nasıl yapılır, pastasını evde yapacağım da :D:D
  5. vişneli kek nasıl yapılır tarifi var mı

vişneli kek nasıl yapılır tarifi var mı

Şimdi benim yazdan kalma vişnem var ama bunları kek için nasıl kullanacam bilmiyorum, var mı vişneli kek yapmasını bilen, buraya yazsa.. :S

Sayfayı Paylaş