pelin karahan düğün fotoları resimleri

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
pelin karahan düğün fotoları resimleri
Pelin karahan evlenmiş düğün fotoğraflarının yada resimlerinin benimle paylaşılması mümkün mü ?

Selamlar Değerli misafirimiz Pelin Karahan'ın düğünü ile ilgili ayrıntılar ve 2 kare resmini sizinle paylaşmak istiyoruz.

Ekranların en uzun soluklu dizilerinden biri olarak tarihe geçen Kavak Yelleri’nde Aslı karakterine hayat veren oyuncu Pelin Karahan geçtiğimiz günlerde yıldırım nikâhı ile evlendi. Pilates eğitmeni Erdinç Bekiroğlu ile Barcelona’da sürpriz bir şekilde evlenen Karahan, şu günlerde “en büyük hayalim” dediği aile kurmanın heyecanını yaşıyor.
[h=4]Spor ile gelen aşk[/h] Pelin Karahan spor salonunda tanıştığı pilates ve fitness hocası Erdinç Bekiroğlu ile ilgili “Erdinç’i tanıdıkça da ne kadar farklı biri olduğunu gördüm ve ona aşkım büyüdü. Erdinç, etrafımdaki herkesten çok farklıydı. Düşünce tarzı, hayata bakışı, hayattan beklentileri, değerleri ve prensiplerini tanıdıkça beni çok etkiledi. Çocukluktan beri en büyük hayalim olan aile kurmak için en doğru insanı buldum. Dizinin sona ermesi ve evlilik çok yakın zamanlara denk geldi. Çocukluğumdan beri hayalini kurduğum aile kurma konusunda ilk adımı evlilik ile attım artık diğer çocukluk hayalim olan yiyecek konusunda bir iş edinmeye yöneleceğim” diye konuştu.

DÜĞÜNDEN RESİMLER
pelin_karahan_dugun_fotolari-1c1.jpg

pelin_karahan_dugun_resimleri-1a8.jpg

pelin karahan sana mutluluklar dilerim insallah cocuklarinda olur guzel bir aile olursunuz

Geri