Pelinin çayı ıle doğum kilolarını verebilir miyim?

P

pelininn

Forum Okuru
Pelinin çayı ıle doğum kilolarını verebilir miyim?

Pelinin çayı melek kadınlar kulubü pelinin çayı kullananlar forumda.​

Arkadaşlar ben emziren bir anneyim ve emzirirken zayıflayabilir miyim dersiniz. Şuan bebeğim 1 yaşında acaba diyet yapabilir miyim? Ya inanın valla evlendim kilo almaya başladım sonrasında da hemen hamile kaldım doğumdan sonra da kilolar kaldı ve bu kiloları vermek istiyorum? Pelinin çayı kullananlar etkili bir çay mı nedir bu?

Merhabalar
Şuan bebeğinizi emzirdiğiniz için bana kalırsa bir süre daha diyete ara vermenizde fayda var. Eğer süt alıyorsa bebeğiniz en azından kestikten sonra başlayabilirsiniz nacizane fikrim. Yani eğer böyle bir çayla kilo vermek istiyorsanız doktora danışmadan kullanmayın derim. Süt verdiğiniz için bebeğinize zarar verir mi vermez mi doktora danışmadan denemeyin. Pelinin çayına gelecek olursak. Yani şu da var ki böyle piyasada ne olduğu belli olmayan çaylar filan zararlı gelebileceğini düşünüyorum.

Pelinin çayı iştah azaltır, ağız kuruluğu yaparak sıvı alımını artırır, sabahları dinç ve erken uyanmanızı sağlar, vücuttaki ödemi atar, enerji ve güçlü yapar, rahat tuvalete çıkmanızı sağlar şeklinde faydaları sıralanmış. Yine de kullanmadan önce mutlaka doktora danışın. Zayıflamaya yarayan çaylar konulu aşağıda bir link paylaşmak istiyorum sizinle. ''Zayıflamaya yarayan bitki çayları'' aşağıda linkte.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri