Pembe lekelenme nedir pembe lekelenme neden ve ne zaman olur ?

pembe akıntı ve kasık ağrısı
adet günü pembe akıntı
mantar pembe akıntı yaparmı
adet sonrası pembe akıntı
pembe akıntı neden olur
pembe lekelenme
pembe akıntı hamilelik belirtisimi
açık pembe akıntı adet işaretçisi
bakirelerde pembe akıntı neden olur
ilişkiden sonra pembe akıntı

Merhaba ben düzenli olarak yumurtlama günlerini takip ediyorum 8 aylık evliyim yaşımdan dolayı hemen hamile kalmak istiyorum geçen ay pembe bir lekelenmem oldu sadece bir damla peçeteye silinirken sonra aniden kasık ağrısı oldu akıntımda çoğaldı internetten baktım yumurtlamadan kaynaklıymış eşimle beraber olduk boş geçirmeyelim dedik ve sonuç bu ay adet olmadım hamileyim. Yani demem oki kızlar vücudumuz aslında bize o kadar çok işaret veriyorki bu işaretleri takip etmek gerekiyor. Çamaşırınızda yada peçeteyle silindiğinizde pembe bir lekelenme gördüyseniz bilinki yumurtlamanız olmuş demektir. Bu leke sadece bir damla kızlar devamı yok bilginize ;)

mrb adetime 14 gün kala kasıklarımda ağrı vajinal akıntımda artış oldu bir damlada pembe sulu kan gördüm acaba bunun nedeni nedir hamile olabilirmiyim

Adete 14 gün kala hamile olup olmadığınız anlaşılmaz. Verdiğiniz bilgilere göre yumurtlamanız gerçekleşmiş ve gördüğünüz lekelenmede yumurtlamaya bağlı lekelenme. Bu verimli günleri değerlendirerek gebe kalma şansınızı artırabilirsiniz. Adet döneminizde gecikme olursa gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Adete 14 gün kala hamile olup olmadığınız anlaşılmaz. Verdiğiniz bilgilere göre yumurtlamanız gerçekleşmiş ve gördüğünüz lekelenmede yumurtlamaya bağlı lekelenme. Bu verimli günleri değerlendirerek gebe kalma şansınızı artırabilirsiniz. Adet döneminizde gecikme olursa gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Ben ilk defa gördüm böyle bı akıntıyi çok korktum şuan evli değiliz daha nisnaliyız ondan dolayı çocuk dusuncemiz yok. Bende Ella kullandıktan sonra kahverengi akintı gelmedi her sitede çoğu kişi akıntı oldu demiş bnde olmadı acaba bu gebelik olabilir mi karnımda ara sıra regl olcak gibi bı ağrı oluyor bide belimde neden acaba

YKSL Üye olduğun salı gününden itibaren sayfalar dolusu soru sormuşsun hepsinde de hamilemiyim diye sormuşsun sanırım verilen cevaplar seni tatmin etmiyor. Adetinde gecikme olursa test yaparsın hamile olup olmadığını o zaman anlarsın.

Ben ilk defa gördüm böyle bı akıntıyi çok korktum şuan evli değiliz daha nisnaliyız ondan dolayı çocuk dusuncemiz yok. Bende Ella kullandıktan sonra kahverengi akintı gelmedi her sitede çoğu kişi akıntı oldu demiş bnde olmadı acaba bu gebelik olabilir mi karnımda ara sıra regl olcak gibi bı ağrı oluyor bide belimde neden acaba

Daha önce bir çok sorunuzu yanıtladık gerek ben gerekse diğer yönetici arkadaşımız size her türlü bilgiyi sağladı. Siz bunlara rağmen ikna olamıyorsunuz. Adet döneminizi bekleyin ve gecikme olursa test yapın. Şu an beklemenizden başka yapacak hiç bir şey yok.

pembe akıntı ve kasık ağrısı
adet günü pembe akıntı
mantar pembe akıntı yaparmı
adet sonrası pembe akıntı
pembe akıntı neden olur
pembe lekelenme
pembe akıntı hamilelik belirtisimi
açık pembe akıntı adet işaretçisi
bakirelerde pembe akıntı neden olur
ilişkiden sonra pembe akıntı

Merhaba ben düzenli olarak yumurtlama günlerini takip ediyorum 8 aylık evliyim yaşımdan dolayı hemen hamile kalmak istiyorum geçen ay pembe bir lekelenmem oldu sadece bir damla peçeteye silinirken sonra aniden kasık ağrısı oldu akıntımda çoğaldı internetten baktım yumurtlamadan kaynaklıymış eşimle beraber olduk boş geçirmeyelim dedik ve sonuç bu ay adet olmadım hamileyim. Yani demem oki kızlar vücudumuz aslında bize o kadar çok işaret veriyorki bu işaretleri takip etmek gerekiyor. Çamaşırınızda yada peçeteyle silindiğinizde pembe bir lekelenme gördüyseniz bilinki yumurtlamanız olmuş demektir. Bu leke sadece bir damla kızlar devamı yok bilginize ;)
Adetime 10 gün kala pembemsi peçeteye kan geldi bi iki damla başkada yok bu ne demektir

adetime 16 gün var sol kasığımda ağrı vardı sık sık idrara çıkıyorum tuvalete gidince peçeteyle kurulandım nokta kadar pembe kan geldi birde uzayan akıntım var içinde sulu pembe bir görüntü acaba hamilemiyim?

Hayır hamile değilsiniz. Adete 16 gün kala hamile olup olmadığınızı öğrenemezsiniz. Gördüğünüz pembe lekelenme yumurtlama kaynaklı zaten diğer belirtileriniz de yumurtladığınızı gösteriyor. Bu verimli günleri değerlendirin yani çocuk sahibi olmak istiyorsanız ilişkide bulunun. Hamile kalmaya elverişli günlerdesiniz. Adetinizde gecikme olursa test yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Geri