Pembe lekelenmem oldu Gebemiyim?

Melisa Özmeral

Yeni Üye
Üye
Pembe lekelenmem oldu Gebemiyim?
Merhaba hanımlar. Bugün yeni üye oldum. Sürekli takipteydim artık üye olmak istedim. Öncelikle çok samimi bir site olduğunu ve çok yardımcı olunduğunu gözlemledim. Bu yüzden kayıt oldum. Soruma geçiyorum Normal adetimden 1 hafta gecikti hafif lekelenme oldum pembe renkli 3. gün normal adet gibi devam etti ve kasıklarimda belimde cok agrim vardı. Kanamanin sonlarina doğru kahverengi geldi. Ama bu kanama normal adetimden daha hafif geldi. Yaklaşık 10 gündürde çok halsiz yorgun hissediyorum kendimi ve sürekli uyuma isteği var ve uyuyorumda buna keza göğüslerimde damarlarim çok belirginleşti. Baş ağrım da 2 gün sürdü.Cok hafifte mide bulantim var. 6 gün önce hastane de test yaptim bhcg 0.100 çıktı. Doktor sonra tekrarlayın dedi. Dun aksam ve bugun sabah evde test yaptim negatif. Sizce hamile olma ihtimalim nedir ve tekrar ne zaman kan testi yaptırmalıyım? Çok uzun oldu ama aciklamak istedim. Hakkınızı helal edin

Selamlar öncelikle aramıza hoş geldiniz umarız size yardımcı olailiriz. Öncelikle hamile değilsiniz bu adet gecikmenizin başka nedenleri ilaç kullanımı ya da bi hastalık durumu vs olabilir. Ama kesin olan şey hamile olmadığınız. Zaten beta hcg testi de yaptırmışsınız ve negatif çıkmış. Bence bu ayı da beklemeniz gerekiyor. Adetinizin üzerinden geçmiş olması, hamilelik için yaptığınız testin doğru zamanda olduğunu gösteriyor ama yine belirttiğim gibi bhcg testi negatifse yüzde bin negatiftir. Beklemenize de gerek yok sevgiler.

Selamlar öncelikle aramıza hoş geldiniz umarız size yardımcı olailiriz. Öncelikle hamile değilsiniz bu adet gecikmenizin başka nedenleri ilaç kullanımı ya da bi hastalık durumu vs olabilir. Ama kesin olan şey hamile olmadığınız. Zaten beta hcg testi de yaptırmışsınız ve negatif çıkmış. Bence bu ayı da beklemeniz gerekiyor. Adetinizin üzerinden geçmiş olması, hamilelik için yaptığınız testin doğru zamanda olduğunu gösteriyor ama yine belirttiğim gibi bhcg testi negatifse yüzde bin negatiftir. Beklemenize de gerek yok sevgiler.
Çok teşekkür ederim

Geri