1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  pembe maskenin zararları var mı

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Ben az önce pembe maskenin faydaların ısordum ama zararlarını sormayı unutmuşum.Herhangi bir zararı olur mu pembe maskenin ?
   
 2. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.175
  Beğenilen Mesajlar:
  1.676
  Ödül Puanları:
  113
  Sayın misafirimiz,
  Pembe maskenin bugüne kadar rastlanmış herhangi bir yan etkisinin olmadığı gibi kullanan insanlarn yaşadıkları hiç bir sıkıntı meydana gelmemiştir.

  Cilt yenileyici pembe maske tedavisi genellikle etkisinin diğer yüz maskelerine göre üstün olduğundan dolayı birçok ünlünün tercih ettikleri maskelerden biri de cilt yenileyici pembe maske tedavisi olduğunu söyleyebiliriz. Televizyonlarda, dizilerde gördüğümüz kişilerin makyaj sonucu güzelleştiklerini ve bu makyajın cilde daha zarar vermesine karşılık en güzel önlemin cilt yenileyici pembe maske tedavisi olduğunu söyleniyor.
   
pembe maskenin zararları var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. pembe maske kullanan arkadaşlar var mı?

  pembe maske kullanan arkadaşlar var mı?

  pembe maske kullananlar pembe maske kullanan kullanan var mı varmı erkekler kullanabilir mi pembe maskeden ben de aldım ama istenilen sonucu alamadım ürünün üzerinde bandrolu ve la sante yazısı da var ama bana çok tuaf geldi ağaç tutkalına benzettim pek orjinal gibi gelmedi memnun kalmadım okadar verdiğim paraya acıdım:( hiç kimseye de tavsiye etmem.
 2. Açlık Otunun Zararları Var mı ?

  Açlık Otunun Zararları Var mı ?

  Açlık otunun zararları Açlık otu zararlı mı Açlık otunun yan etkileri Alternatif tıp tedavisinde kullanılan şifalı bitkilerden açlık otunun zararları olup olmadığını merak ediyorsanız, buyrun makalemizden öğrenelim melekler :) Açlık otları, bileşik yapraklı, çoğunlukla sarı çiçekli, baklaya benzeyen yassı, odunumsu ve sert meyveli bitkilerdir. Bu meyvelerinin içinde, rengi kırmızımsı...
 3. Adaçayının Zararları Var mı ?

  Adaçayının Zararları Var mı ?

  Adaçayının zararları Adaçayı zararlı mı Adaçayı ve zararları hakkında bilgi Herşeyin azı karar, çoğu zarar melekler biliyorsunuz. Ve de sağlıklı olan bir çok besini tüketmek de bazı durumlarda sakıncalı olabiliyor. Bu makalemizde adaçayının zararları var mı sorusunun cevabını arayacağız :tik: Adaçayı, memleketimizde fazlaca tüketilen bitkisel bir çaydır. Hamile bayanların ve emziren...
 4. Kızlar Nescafe'nin Zararları var mı varsa ne?

  Kızlar Nescafe'nin Zararları var mı varsa ne?

  Ben gün de bir kaç kupa Nescafe içiyorum alışkanlık olmuş içmediğimde baş ağrısı yaşıyorum ve niyeyse çok gergin oluyorum acaba Nescafe'nin Zararları var mı varsa Nescafe'nin Zararları nelerdir?
 5. baharatların zararları var mıdır ?

  baharatların zararları var mıdır ?

  Melekler, sizler de iyi bilirsiniz ki yemeklerin tadı baharatlarla çıkar. Ben de mutfağımda bol bol baharat kullanırım. Kaş yaparken göz çıkarmayalım, acaba diyorum baharatların zararları da var mı?
Etiketler:

Sayfayı Paylaş