Pembe mor saç renkleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Pembe mor saç renkleri
mor saç renkleri, pembe saç renkleri, mor pembe saç renkleri, renkli saç modelleri ile sizlerleyiz.

Bayanlar için saç renkleri ve modelleri her zaman için ayrı önem taşır. Kimi imaj değişikliğini benimseyerek sık aralıklarla saç rengi , modeli ve kesimini değiştirir kimi de uzun süre kullandığı saç rengini ve modelini değiştirmeye bir türlü yanaşmaz ve genelde hep aynı şekli kullanmayı tercih eder.

Bundan birkaç sene önce renkli saç modelleri moda olacak dense sanırım birçok kişi gibi bende inanmazdım. Genellikle ünlüler ve sanatçılar arasın da marjinal saçlar daha çok tercih edildiği için renkli saçlar normal saç renkleri arasına girerek artık birçok bayan tarafından tercih ediliyor.

Daha önce sadece uçları renkli balyaj halin de tercih edilen renkli saçlar artık birkaç renk, ikili renkler halindede tercih ediliyor.

Sizler için bu konumuz da pembe mor saç renkleri ve modelleri ile ilgili görselleri paylaşıyoruz. Bayanların oldukça benimsediği ve severek kullandığı mor saç renkleri, pembe renklerle birleşerek farklı saç görüntüleri ortaya çıkıyor. Bulunduğunuz her ortam da dikkatleri üzerinize çekecek bir saç rengi olan mor pembe saç modelleri ile oldukça marjinal bir görüntüye sahip olacaksınız. Ombre ve balyaj olarak da tercih edilen renkli saçların uç kısmına uygulanan balyaj ile saçlar hareketli bir hale getiriliyor.

Ben cesaretliyim, dener ve kullanırım diyorsanız sizleri mor pembe saç renkleri ile başbaşa bırakıyoruz.

112.JPG
698d1b7751ed129d08ad32f19f8839f7--cotton-candy-hair-blue-cotton-candy.JPG
8068460794bcd15fb86a41b55cb0ad78.JPG
ee67150daf40a333417010dd8466aebc--manga-hairstyles-funky-hairstyles.JPG
fotoğraf-3-151.JPG
mor-ombre-2016-sac-modeli-4.JPG
Mor-Saç-Modelleri-14.JPG
mor-tonlarnda-sa-rengi-1452921576p8lc4.JPG
pembe-mor-renkli-saç-modeli.JPG
pembe-ve-mor-renkli-sac.JPG

gerçekten de daha önce renkli saçları ne bilim yadırgardım ama şimdi dışarı çıktığımda bazı bayanlarda gördüğüm de açıkcası çok hoşuma gidiyor hele geçen gün bir bayan mor saç rengine boyatmıştı onada uygun hafif bir makyaj yapmıştı çok şık durmuştu ama ben cesaret edebilirmiyim hayır ancak görüp hoşuma gider:)

Çok iddialı renkler . Ayrıca tasarım güzel olsada makyajsız hoş duracağını sanmıyorum. Görseldeki bayanların yüzünde en az 4-5 kat boya var. Acaba makyajsız bu saç renkleri nasıl durur .

Geri