Pembe renkli dekorasyon önerileri pembiş severlere gelsin

  • Konbuyu başlatan Ayşegül AYRANCI
  • Başlangıç tarihi
Pembe renkli dekorasyon önerileri pembiş severlere gelsin
Yine bir ev dekorasyon fikri ve yeni bir renk fikri ile karşınızdayım baylar bayanlar. Pembe renk ile ev dekoru olur mu diyen herkesi aydınlatmaya çalışırken sizlerin bu tercihinizde nasıl özel alanlar yakalayabileceğiniz noktalara da değinmek istiyorum. Birbirinden şahane pembeli odaları sunarken size beğeni olduğu kadar olumsuz bakılan pembeli oda görünümlerinden de kesitler vereceğim hususun asla göz ardı etmemelisiniz.
Beautiful-Home-font-b-Decor-b-font-Fairy-Princess-Butterly-Decals-Art-Mural-Wall-Sticker-Kids.jpg


En beğenilebilecek bir örnek ile karşınıza çıkmaya çalıştım ilk resim ile. Genç kız odası pembesiz olmaz diyen ebeveynlerin ve gençlerin tercihi olabilecek bir görünüm üstteki görünüm sizce de öyle değil mi? İlkokul ortaokula yeni başlama dönemlerine kadar devamlılık arz edebilecek bir oda görünümü olan üstteki pembe yoğunluğu olabildiğince sade görünüyor. Pembe dekor denildiği zaman illa ki odayı pembeye boğmalıyız diye bir kural olmamalı. Zaten böyle yaparsak çok fazla bunaltıcı bir ortam yaratarak odaya girilme ihtimalini olabildiğince düşürebiliriz. Oda görünümlerini boğmak yerine daha sade görünümler ile yaşanabilir kılmak dekorasyonun temel ilkeleri arasındadır. Lütfen bu gerçeği unutmadan oda dekorasyonlarınızı daha özel konuma kavuşturmayı göz ardı etmeyin.
pembe-dekorasyon-11.jpg

Biraz daha canlı bir pembe renk ile karşınıza çıktığım üstteki salon dekoruna ne demeli. Son derece mükemmel görünüme yer açmış ve sizlerin beğenebileceğiniz dozda pembe kullanımı ile odaya ayrı bir ahenk kazandırmış pembe. Sizce de öyle değil mi? Bu tarz bir değişim ile kendinizi daima mutlu hissedebilmeye ne dersiniz?
pembe-dekorasyon-fikirleri.jpg

Farklı pembe tonları ile odayı coşturma fikri de üst resimde mevcut. Gerek kitaplık araları, gerekse koltuklarda ve kırlentlerde mevcut farklı ton pembeler ile odalarınızda son derece beğenilebilecek dokunuşlarda bulunabilirsiniz.
pembe-genc-odasi.jpg

Pembe renkli duvarları ve pembe perdeleri, pembe halısı ile üstteki resim boğucu ama daha cıvıl cıvıl gençlik dönemine giren kızların gözdesi olabilecek bir tercih. Ama söylemek gerekirse asla kızım için dekore etmeyeceğim boğuk bir tarz yansıtmış bu oda. Sizde benim gibi düşünüyorsunuz öyle değil mi?
pembe-renk-banyo-dekorasyon-örnekleri-15.jpeg

Banyoda bile pembe ile kendini göstermek isteyenler için üstteki banyo takımı ideal olabilir. Pembeyi ruhunuzu besleyecek oda ve aksesuarlarda kullanmadan önce tavsiyelerime kulak vermeye hazır mısınız?
 
Üst