1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.945
    Ödül Puanları:
    0

Pembe ve fuşya ile canlı evler

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Pembe dekorasyon örnekleri Fuşya ev dekorasyonu

Canlı bir ev dekroe etmek istiyorsanız tercih edeceğiniz renk fuşya ya da pastel pembe olabilir. Enerjik bir mekanın rengi olan fuşya ortama hoş bir enerji yatacaktır. Pastel pembe ise daha çok çocuk odası dekorasyonunda kullanılsada oturma odasına da çok yakışan bir renktir. Pembe dekorasyon örnekleri çok hoş olmuş.

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

ŞIPIDIK bunu beğendi.
Pembe ve fuşya ile canlı evler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. pembe panjurlu evimiz olacak mı

pembe panjurlu evimiz olacak mı

Evlenince pembe panjurlu bir evimiz olacak mı aşkım? -olabilir de olmayabilir de -sürrealist yaklaşımlarına hasta oluyorum senin -bende beni seviyorum -o zaman beni sevmiyosun sen -beni seviyorum dedim ya -Evlenince pembe panjurlu bir evimiz olacak mı aşkım? -evleneceğimizi kim söyledi -öpmeyi keser misin ozaman -Evlenince pembe panjurlu bir evimiz olacak mı aşkım? -pembe panjurlu...
  2. ev aksesuarlarında canlı renkler

ev aksesuarlarında canlı renkler

birazda renkli olalım degil mi mesela bir vazo yada kase abajur cıvıl cıvıl bir ortam yaratmak küçük bir degişiklikle mümkün işte örnekleri................
  3. Tomurcuklanma ile çoğalan canlılar nelerdir ?

Tomurcuklanma ile çoğalan canlılar nelerdir ?

Arkadaşlarım tomurcuklanma ile çoğalan canlılar varmış bu canlıların çeşitleri nelerdir yazabilir misiniz lütfen merak ediyorum artı lazımda zaten :)
  4. evde pembe maske uygulanabilir mi

evde pembe maske uygulanabilir mi

Selam kızlar. Ben pembe maske alıp evde kendim uygulamak istiyorum, olur mu yoksa bir güzellik uzmanının mı yapması lazım ?
  5. Yeşil renk ile ev dekorasyonlarındaki canlı görünümler

Yeşil renk ile ev dekorasyonlarındaki canlı görünümler

Yeşil renk insana huzur verir. Bu rengi kullanarak elde edeceğiniz ev dekorasyonları sizlerin rahata kavuşmanıza yardımcı olacak dekorasyon fikirlerindendir. Ev dekorasyonunda yeşilin mucizevi etkisini sizlere kanıtlamak amacı ile bulduğum en güzel örnekleri bir araya getirip karşınıza çıktım. Vereceğim tavsiyeler ile evinizde yeşili bol alanlar yakalamaya hazır mısınız bayanlar? Yeşili ev...

Sayfayı Paylaş