Pembemsi lekelenme yaşayanlar hamilemiyim

Beyzamiyy

Yeni Üye
Üye
Pembemsi lekelenme yaşayanlar hamilemiyim
Ben son adetini 31 aralık 2020 de oldum 4 gün sürdü daha sonrasında ocak 19, 21 , 22 ve 26 ilişkiye girdim içime boşalma olmadı ama bazen boşaldıktan sonra içinde kalabiliyormuş ayın 27 de pembesi bir kanama geldi daha sonrasın 28 ve 29 da sızıntı şeklinde beklettigim için koyu renk ama bugün ayın 30 adet kanı renginde değil ama kahverengi akıntı şeklinde üstüne gorme olmuş olabilir mi kasik agrim , bel agrım ve sivilcelerim var stres yaptım ağladım uyku düzenim de bozuldu acaba hamile olabilir miyim ?

Merhabalar
Kesin söylememekle birlikte ilişki zamanı yumurtlama zamanına geldi ise içinize boşalma olmadıysa bile vajinaya bulaşan spermler içeri girmiş olabilir ama şüpheli bir durum. 27 sinde gelen pembemsi kanama adet kanaması öncesi de olabilir. İlaç vs kullandıysanız bu şekilde gelmiş olabilir adet kanamanız. İçinize boşalma olmamış bir ihtimal ufak ta olsa gebelik şansı var yumurtlama zamanına denk geldi ise ama test yapmanızı tavsiye ederim ben. Çünkü tam 1 ay olmuş test yapsanız gebelik var mı yok mu anlaşılır.

Aşağıdaki linkten hamile miyim değil miyim yorumlarını inceleyebilir siz de yorumda bulunabilirsiniz. ''Hamilemiyim değilmiyim yorumları'' hemen linkten inceleyebilirsiniz.

Hala daha kasık ağrım ve bel ağrım var hesapladigim zaman düşük gözüküyor hamilelik olma olasılığı ve stres yaptım aklıma sürekli takıyorum ve korkuyorum açıkçası

Evet sanıyorum psikolojik de olabilir yani yumurtlama dönemine denk geldiğini varsaysak bile diyorsunuz ki dışarı oldu boşalma durumu. Bence birkaç gün daha bekleyin test yapın belirtiler hemen görünmez çünkü gebelik varsa bile.

Geri