Penis kaç santim olmalı

  • Konbuyu başlatan Aslı122333
  • Başlangıç tarihi
A

Aslı122333

Forum Okuru
Penis kaç santim olmalı
Penis kaç santim olmalı hamile kalabilmek için penis en az kaç santim olmalı

Selammm
Ben eşimle bir senedir evliyim ama halen çocuk yapamadık valla acaba kocamın penisi mi küçük diye de kafama takıyorum bitaraftanda. Hatta kocişime bile dedim gel senin ufaklığı bi ölçelim acaba hamile kalmamanın sebebi senin ufaklıkmıdır dedim . Garim o da içerden metreyle geldi ölç bakalım diye valla ölçtüm bende 12,5 santim çıktı. Şimdi size sorum şu acaba bu boyut hamile kalmam için yeterli mi bana değil gibi geliyor ama bilmiyorum .
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Haydaaaa yahu neleri kafanıza takıyorsunuz inanılır gibi değil :D:D Hayatım önemli olan işlevi değil miydi hahaha şaka bir yana bebek yapabilecek ebatlarda olduğunu söylemem gerekiyor. Hamile kalabilmeniz için yeterli hayatım.
 
A

Aslı122333

Forum Okuru
Ya tabii işlevi ama işlevi benim için önemli.... çocuk yapmak için de bir en az boyutta olmalı bir sınırı vardır diilmii
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hayatım uzmanların tüm dünyada anlattığı şekli ile anlatayım sana. Bebeğinin olabilmesi için penis boyutunun 6-7 santim olması yeterlidir. Bu bakımdan eşinizin penis boyutu bebek için idealdir yapabilir boyu ile ilgili sıkıntı yapmayın lütfen.
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hayatım sitemizde veya aşağıdaki konulari inceleyerek bilgiler alabilrsiniz. Sadece bebeğin olmaması penis boyu ile ilgili değildir. Aşağıdaki konuları lütfen inceleyin.

 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Ayrıca bu konuları da lütfen inceleyelim. Sorunuz olur ise tarafımıza ulaşnız.


Bu konumuzu da inceleyin lütfen.
 
M

Mügü

Paylaşımcı Melek
SadmiN' Alıntı:
:puha::puha:Haydaaaa yahu neleri kafanıza takıyorsunuz inanılır gibi değil :D:D Hayatım önemli olan işlevi değil miydi hahaha şaka bir yana bebek yapabilecek ebatlarda olduğunu söylemem gerekiyor. Hamile kalabilmeniz için yeterli hayatım.
ay bu nasıl soru ya merak etmesin hamile kala bilur
 
Üst