Penis ucu vajinama değdi hamile kalır mıyım hamilemiyim

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Penis ucu vajinama değdi hamile kalır mıyım hamilemiyim
Mrhba. İlk adet tarihim 5 marttı. Ayın 22sinde sürtünmeli ilişkim oldu. Penis ucu vajinama değdi ve zevk suyundan şüpheleniyorum. İlişkiden 10 gün sonra adet oldum. Yani 2 nisanda. Daha sonra 2.adetimi de 29 nisanda oldum. 2.günü yoğun kanamalıydı daha sonra gün geçtikçe azalmaya başladı. Ben yine de şüphelenip günün her saatinde farklı markalarla idrar testi yaptım negatif cıktı. Hala şüphelerim var? Bu durumda gebelik olma ihtimali var mı? Öbür adetim 6 gün sonra. 2 kere adet gören biri hamile olabilir mi

Merhabalar Sevgili Hülya, Lütfen yazdıklarımızı dikkatli şekilde oku. Sana yazacağımız cevaplarda şüphe olmadığını lütfen ama lütfen unutmayın. Öncelikle zaten penis ucunun vajinanıza deymesinin ardından adet olmuşsunuz on gün sonra. İkinci adetinizi de olmuşsunuz. Artı test yapmışsınız ve hamile olmadığınız, testlerin negatif olmasıyla ortaya çıkmış durumda. Yani siz HAMİLE DEĞİLSİNİZ ! Biliyorum aklınızda deli sorular var ama. Gebelik testleri yanılmazlar iki kere adet te olmuşsunuz şüphe edeceğiniz bir durumunuz yok lütfen rahat olun.

Öncelikle bu güzel cevabınız için çok teşekkür ederim. Eskiden yaptığım testler hep negatifti. Sadece bir tanesi silik çıktığı için ben yine kuşkulandım. Daha sonra tekrar ve tekrar yaptım yine negatiflerdi ama T bölgesinin çizgisi beyaz bir şekilde belli oluyordu. Bu normal midir?

Tekrardan teşekkürler @SadmiN

Moderatör tarafında düzenlendi:
Öncelikle bu güzel cevabınız için çok teşekkür ederim. Eskiden yaptığım testler hep negatifti. Sadece bir tanesi silik çıktığı için ben yine kuşkulandım. Daha sonra tekrar ve tekrar yaptım yine negatiflerdi ama T bölgesinin çizgisi beyaz bir şekilde belli oluyordu. Bu normal midir?

Yekrardan teşekkürler @SadmiN
Merhaba yanıtlarınızdan şüphe duymadığımı tekrardan belli etmek isterim. İlk defa bu kadar net cevap aldım sizden sağolun

Sevgili Hülya hala bir şeylere takılıyorsunuz. Şüphe yok hamile değilsiniz hala kıl dı tüy dü aramayın olur mu :) :D:D

Teşekkür ederim bu güzel yorum için. Tek bir sorum daha var baika yok size :)

Bu resimdeki testte silik çizgi mi var acaba sanki T kısmı belli gibi bakat mısınız

Ekli dosyalar

• EAFC719A-B757-4943-ACA1-0591FB8FE674.jpeg
    EAFC719A-B757-4943-ACA1-0591FB8FE674.jpeg
    794,1 KB · Görüntüleme: 729
Geri