pepe tuvalet şarkısının sözlerini yazın

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
pepe tuvalet şarkısının sözlerini yazın
Oğlum tam bir pepe hastası.Onu izlemediğimiz gğn yok. DVDye çektirdim, sürekli izliyor.Ben de tuvalet şarkısının sözlerini istiyorum sizden söylemem hoşuna gidiyor :D

hahaha ay artık benim minişler sayesinde hepsini ezberledik telefonlarımıza bile pepe yükledik en zor anlarda sağolsun pepe imdadımıza yetişiyor özellikle oğluşum Ömerim çok düşkün dilinden pepeyi düşürmüyor:D

Benim Ömer Sıpagettim, cep telefonumdan Youtube'ye girildiğini biliyor daha iki yaşında olmasına karşı. Artı yanıma gelip ağlıyor dtelefonu gösterere babba Peppe diyor :) Sahtekar pepe haricinde de herşeye bakıyor. :)

:oppucuk: Küçük çocuk olmayınca etrafımda hiç haberim yok valla, sadece adını biliyorum pepenin, yalnız sözlere bayıldım :D:D

AaAaAa ne büyük bir kayıp hahaha ama hakkaten şarkıları çok güzel ve eğitici. Bak hüdayda bile oynuyor pepe tavsiye ederim:):)

babababababam benim güçlü kocaman babam hahaha bak titanım adminim pepe şarkı sözlerini açabiliriz dimi büyükler bile merak ediyor şarkıları:D:D

benimde yiğenimm tam bir pepe hastasıııı.....özellikle şarkı olarakta pepppeee pepppeee çok üzülüyoooorrrrhahahagülüyor sürekli pepe üzüldükçe

benım oğlanda bıara pepee renk arıyoduya onu izliyodu ama bıkaç aydır ılemıyo okullu oldukya ondan sınırım hahaha.pepee sarı arıyor dıt dıt dıt dıtdıtdıt dıt hahaha

Geri