1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Pepeçura Tatlısı Nasıl Yapılır?

Konu, 'Tatlılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

pepeçura tarifi, pepeçura malzemeleri, pepecura nasıl yapılır
    Daha tarifini ve lezzetini bile bilmeden ismini sempatik bulduğum pepeçurayı sizlerle paylaşmak istedim. Görüntüsü oldukça lezzetli görünen ve özellikle hafif tatlı sevenler için oldukça ideal olan pepeçuranın malzemeleri ile birlikte tarifini sizlerle paylaşıyorum.
    < Konu Resmi..>

Pepeçura Tatlısı Nasıl Yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Topitop Tatlısı Nasıl Yapılır?

Topitop Tatlısı Nasıl Yapılır?

topi**** tatlısı, tarifleri, neler gereklidir, yapılışı nasıldır, tatlı tarifleri burda bulabilirsiniz Meleklerim hiç duydunuz mu bu tatlıyı Topitop tatlısı :) Malzemeler: 2 paket pötibör bisküvi 1 bardak süt 2 kaşık kakao 4 kaşık pudra şekeri ½ paket sana yağı 1 Vanilya Dövülmüş fındık veya ceviz Yapılışı: Öncelikle bisküvileri ufalıyoruz. Sanayağını eritip bisküvilerin...
  2. Sultan Aziz Tatlısı Nasıl Yapılır ?

Sultan Aziz Tatlısı Nasıl Yapılır ?

Sultan Aziz Tatlısı nasıl yapılır Sultan Aziz Tatlısı Yapılışı Sevgili melekler, bu yazımızda tam da adına yakışır, bol yemişli, sultanlara layık Sultan Aziz tatlısı tarifini sizlerle paylaşacağız :) Sultan Aziz Tatlısı Malzemeler bir buçuk kahve fincanı pirinç unu yarım kahve fincanı mısır nişastası 7 su bardağı süt bir buçuk su bardağı toz şeker 1 su bardağı soğuk su bir tutam tuz 1...
  3. Balıkesir'in Meşhur Höşmerim Tatlısı Nasıl Yapılır ?

Balıkesir'in Meşhur Höşmerim Tatlısı Nasıl Yapılır ?

höşmerim tatlısı höşmerim tarifi Sevgili melekler, Balıkesir ilimizin en meşhur tatlısı höşmerim tarifi ile karşınızdayız. Balıkesir denince akla gelen höşmerim tatlısı peynirli kendine has bir tattır. Şimdi geçelim tarifimize.. :) Malzemeler 2 Kg süt (pişmemiş olacak) 2 Tane yumurta sarısı 3 Su bardağı şeker 1 Tatlı kaşığı peynir mayası (baharatçılarda bulabillirsiniz) Yarım su bardağı...
  4. Dilber dudağı tatlısı nasıl yapılır?

Dilber dudağı tatlısı nasıl yapılır?

Bu konu; dilber dudağı tatlısı ile ilgili bilgi vermektedir. Şerbetli tatlıların kültürümüzde çok büyük bir yere sahiptir. Türk mutfağı denilince dünyada farklı tarzda şerbetli tatlıların varlığı olan bir mutfak olarak nam salmış durumdayız. Pratik tatlılar olduğu gibi biraz uğraştıran ama enfes tadıyla herkesin beğenisini kazanan tatlılarda bulunmaktadır. Dilber dudağı da bu tatlılardan...
  5. Demir tatlısı  nasıl yapılır?

Demir tatlısı nasıl yapılır?

Bu konu; demir tatlısı nasıl yapılır ile ilgili bilgi vermektedir. Meleklerim bu tatlıyı hiç deneyen yada yiyen var mı bilmem ama bir denerseniz bir daha vazgeçemezsiniz. :tik: Aslında yapımı kolay olan bu tatlı oldukça gösterişli oluyor. Annem ben küçükken bu tatlıyı üzerine toz şeker ekleyerek okul dönüşlerimize hazırlardı ve çok beğenerek yerdik (her ne kadar ağabeyim beni kandırıp daha...

Sayfayı Paylaş