Pet şişelerden saksı yapmaya ne dersiniz ?

  • Konbuyu başlatan Uzman SühaN
  • Başlangıç tarihi
Pet şişelerden saksı yapmaya ne dersiniz ?
Sevgili hanımlar yeni bir geri dönüşüm projemizle kaşınızdayız.Bugün kü geri dönüşüm çalışmamız pet şişelerden saksı yapılışı.Pet şişelerden saksıları bahçe ve balkon dekorasyonunuzda kullanabilir,farklı bir tasarım yaratabilirsiniz.Hem kolay hem masrafsız bu çalışma ile balkon ve bahçeleriniz renklenicek.Bu arada konumuz pet şişelerden açılmışken ,pet şişelerle ilgili geri dönüşüm çalışmalarımızı da incelemenizi öneriyoruz.Pet şişeden şık hediye paketleri , pet şişeden takıntı standı yapılışı , pet şişelerden pratik ayakkabılık ,pet şişeleden mandallık .Bu çalışmalarımızı da çok beğeneceğinizden eminiz..
Bahar geldi doğa uyandı ..Baharın gelişi ile bahçe ve balkonlarda çiçek dikimleri başladı.Çiçek ekimleri için birbirinden ilginç saksılar piyasada olsa da hiç bir maliyeti olmayan biraz beceriyle sizler de balkon ve bahçeleriniz için şık saksılar tasarlayabilirsiniz.Hepimizin evinde mutlaka pet şişeler vardır.Bu pet şişeler sağlık açısından tek kullanımlık olduğundan onları değerlendirip saksı niyetine kullanıcaz.İster çiçek dikin isterseniz sebze , bitki yetiştirmek bu şekilde çok hoşunuza gidicek.Pet şişelerden saksılarda marul,yeşil soğan bahçe ve balkon çiçekleri yetiştirerek mekanlarınızı renklendirebilirsiniz.Pet şişelerin yan taraflarını keserek saksı olarak kullanabilirsiniz.Ayrıca sprey boyalarla istediğiniz renge boyayabilirsiniz.Bu çalışmayla hem pet şişeleri değerlendirerek doğayı kirletmiycez ,hemde maliyetsiz saksılarımız olucak.


pet siseden saksı 1.jpg
pet siseden saksı 2.jpg
pet siseden saksı 3.jpgpet siseden saksı 4.jpg
pet siseden saksı 5.jpgpet siseden saksı 6.jpg
pet siseden saksı 7.jpg
pet siseden saksı 8.jpgpet siseden saksı 9.jpg
 
Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Ama ben bunlara bayıldım ne kadar güzel olmuş. İlk fırsatta mutlaka deniycem. Çok yaratıcı fikirler paylaşım için teşekkürler.
 
Üst