1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113

Petek Dinçöz - Aklımı Bulamam

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bakisin tuzak Duramam uzak Tanimam yasak
    Herkezden farkin var
    Ah inan ki bende cok Hakkin var
    Kendimi ararim
    Ama aklimi bulamam
    Yollari yorarim
    Sana bir türlü varamam
    Ask ne demek
    Sen demek kacamam
    Ben sana kendimi severek bagladim
    Bu ne deli caglarim
    Ara siradir oynattiklarim
    Bu aska her zora varim

Petek Dinçöz - Aklımı Bulamam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Cızz

Petek Dinçöz - Cızz

Sahici aşk arıyorken her yerde Karşıma çıktın birden oldu bir mucize Seven kalbe hükmetmek mümkün değilmiş Çılgına dönüyormuş yürek aşka düşünce Sayende dünya şahane Ne isterim ki ben daha neeee... Aşktan korkup kaçmak için Kalmadı hiçbir bahaneee , dahanee... İçim cızz etti , sana bakınca Sen yanımda öyle durunca Ne olduysa bir anda oldu Kapıldım aşkın ihtişamına İçim cızz...
  2. Petek Dinçöz - Beyaz Cam

Petek Dinçöz - Beyaz Cam

Sen televizyon başında haberlerle Ben köşe başında hayallerle Ömrümüz geçiyor,aynı odada ayrı dünyada Sen beyaz cam önünde koyunları sayıyorsun Ben beyaz perdemde yıldızları sayıyorum sen yine uyukluyorsun,ben yine sayıklıyorum bir avuç odada bir başka dünyada ister odun,kömür olmasın;Kalbim ısıtır seni ister dolap boş olsun gözlerim doyurur seni sen bana ver kendini ben gelirim...
  3. Petek Dinçöz - Arkadaşımın Aşkısın

Petek Dinçöz - Arkadaşımın Aşkısın

Hakkım yok seni sevmeye Çıktın karşıma ne diye Sen başkasının malısın Kalbim bunu nerden anlasın Unutmam lazım çünkü sen Arkadaşımın aşkısın Kaderin oyunu bu bana Göstermesin seni bana Karşımda olsanda bakmam Arkadaşımı aldatmam İsterse kalbim ağlasın Arkadaşımın aşkısın Ümit verme insanım ben Çek bakışlarını benden Şüphe de etme sevgimden Kalbim yalnız senin değil Arkadaşımında bunu bil...
  4. Petek dinçöz hastanede!

Petek dinçöz hastanede!

Acil şifalar :) DÖRT GÜN ÖNCE AKŞAM SAATLERİNDE EŞİ TARAFINDAN EVDE NEFESSİZ KALIP BOĞULMAK ÜZEREYKEN BULUNAN VE ACİLEN HASTANEYE KALDIRILAN ŞARKICI PETEK DİNÇÖZ'ÜN AĞIR ZATÜRREEYE YAKALANDIĞI ORTAYA ÇIKTI. 4 gün hastanede tedavi gören sanatçı, aylar önce verdiği söz gereğince İstanbul'daki Sait Halim Paşa yalısında verilen bir davette sahne aldı. Dinçöz, acil durum için kapısında...
  5. petek dinçözde boşanıyor...

petek dinçözde boşanıyor...

ben petek dinçözü ço seviyorum bu yüzdende bu habere üzüldüm doğrusu inşallah barışırlar...işte o haber (alıntıdır) çatırdadı. Şarkıcı Petek Dinçöz (30) 8 yıllık flörtün ardından 2 yıl önce canlı yayında nikah masasına oturduğu Can Tanrıyar’dan (50) boşanıyor. Vatan gazetesinden Gülşen Yüksel'in haberine göre, sık sık kızlı-erkekli bir grup arkadaşıyla gece kulüplerinde boy gösteren...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş