Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Petek Dinçöz - Boyu Devrilesi

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bir nikah yaptın diye beni aldınmı sandın? Gönlüm senden geçti sınıfta kaldın
    Dünü çok seviyordun
    Ama bugün işin çok zor
    Yürü beee aslanım sende beyaz yok
    Erkekler hep böyle hep buklar bahane
    Ama devir değişti
    meee diyeceksin hadi söyle;

-Hergün çorba,pilav papaz bile isyan eder Türküz,Doğruyuz işi biliriz sonunda hep eve geri döneriz.

Petek Dinçöz - Boyu Devrilesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Kısmetsizim

Petek Dinçöz - Kısmetsizim

Yanarım ağlarım kaderime Bir sevgili bulamadım diye Ki sorarım hep kendime niye Kısmetsizim OOO... OOO... Birini beğensem çıkar evli Bekarlar da var ama hercai Kimisi de beni bulur zilli Kısmetsizim OOO... OOO... HEY HEY HEY Yanarım ağlarım kaderime Bir sevgili bulamadım diye Ki sorarım hep kendime niye Kısmetsizim OOO... OOO... Herkes arar sırılsıklam aşık Benimki olsun sadece Sadık Yazık...
  2. Petek Dinçöz - Gitme

Petek Dinçöz - Gitme

bekliyorum sabah oldu yine kiminle berabersin hiç insafın yok mu senin ben burda sensiz bir başımayken birgün ayrılacaksak seni ben terkederim hayatımın yanlışısın ama sana aşıgım gitme,gitme başka tenlerde eriyip bitme
  3. Petek Dinçöz - Cızz

Petek Dinçöz - Cızz

Sahici aşk arıyorken her yerde Karşıma çıktın birden oldu bir mucize Seven kalbe hükmetmek mümkün değilmiş Çılgına dönüyormuş yürek aşka düşünce Sayende dünya şahane Ne isterim ki ben daha neeee... Aşktan korkup kaçmak için Kalmadı hiçbir bahaneee , dahanee... İçim cızz etti , sana bakınca Sen yanımda öyle durunca Ne olduysa bir anda oldu Kapıldım aşkın ihtişamına İçim cızz...
  4. Petek dinçöz hastanede!

Petek dinçöz hastanede!

Acil şifalar :) DÖRT GÜN ÖNCE AKŞAM SAATLERİNDE EŞİ TARAFINDAN EVDE NEFESSİZ KALIP BOĞULMAK ÜZEREYKEN BULUNAN VE ACİLEN HASTANEYE KALDIRILAN ŞARKICI PETEK DİNÇÖZ'ÜN AĞIR ZATÜRREEYE YAKALANDIĞI ORTAYA ÇIKTI. 4 gün hastanede tedavi gören sanatçı, aylar önce verdiği söz gereğince İstanbul'daki Sait Halim Paşa yalısında verilen bir davette sahne aldı. Dinçöz, acil durum için kapısında...
  5. petek dinçözde boşanıyor...

petek dinçözde boşanıyor...

ben petek dinçözü ço seviyorum bu yüzdende bu habere üzüldüm doğrusu inşallah barışırlar...işte o haber (alıntıdır) çatırdadı. Şarkıcı Petek Dinçöz (30) 8 yıllık flörtün ardından 2 yıl önce canlı yayında nikah masasına oturduğu Can Tanrıyar’dan (50) boşanıyor. Vatan gazetesinden Gülşen Yüksel'in haberine göre, sık sık kızlı-erkekli bir grup arkadaşıyla gece kulüplerinde boy gösteren...

Sayfayı Paylaş