1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113

Petek Dinçöz - Gitme

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bekliyorum sabah oldu yine kiminle berabersin hiç insafın yok mu senin
    ben burda sensiz bir başımayken
    birgün ayrılacaksak
    seni ben terkederim
    hayatımın yanlışısın
    ama sana aşıgım
    gitme,gitme
    başka tenlerde eriyip bitme

Petek Dinçöz - Gitme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Haykırmak İstiyorum

Petek Dinçöz - Haykırmak İstiyorum

Göz göze geldiğimiz günden beri, hayatıma hiç kimse girmedi Bu aşkı elalem bilmedi, böylesine sevip sevilmedi [Nakarat] Haykırmak istiyorum Dağlara taşlara aşkını ay ay x 2 Nazar değmesin bize aşkımız bir efsane Dünya vız gelir bize sevmişiz ölümüne x 2 [Nakarat Sonu] El ele geldiğimiz günden beri, yeni bir sayfa açılıverdi Gönlüm sana kilitlendi, herkes böyle sevip sevilmedi [Nakarat] x 2
  2. Petek Dinçöz - Doğum Günü

Petek Dinçöz - Doğum Günü

senden sonra yasadimmi bilemedim tanridan tek dilegim beni sensiz biraksin anlamadim ne istedin bilemedim gözündeki yaslarla ellerin bensiz kalsin sen ask nedir bilirimisin sevgilim bu güne nasil geldik elimizdeki güzel sevginin kiymetini bilemedik nice mutlu yillara dogum günün hatrina unutmak zor olsada arama bundan sonra
  3. Petek Dinçöz - Boyu Devrilesi

Petek Dinçöz - Boyu Devrilesi

Bir nikah yaptın diye beni aldınmı sandın? Gönlüm senden geçti sınıfta kaldın Dünü çok seviyordun Ama bugün işin çok zor Yürü beee aslanım sende beyaz yok Erkekler hep böyle hep buklar bahane Ama devir değişti meee diyeceksin hadi söyle; -Hergün çorba,pilav papaz bile isyan eder Türküz,Doğruyuz işi biliriz sonunda hep eve geri döneriz.
  4. Petek Dinçöz - Aşk Yazı

Petek Dinçöz - Aşk Yazı

Geç oldu güç oldu kalbim seninle aşkı buldu Bilsen bilsen ne kadar beklemişim Sevgisizlikten ne çok çekmişim Bu aşk bu yaza damgasını vuracak Bedenim tenini güneşten çok yakacak Hele bir bana gel bak neler olacak Naz etme canım canım aşkım benim X2
  5. petek dinçözde boşanıyor...

petek dinçözde boşanıyor...

ben petek dinçözü ço seviyorum bu yüzdende bu habere üzüldüm doğrusu inşallah barışırlar...işte o haber (alıntıdır) çatırdadı. Şarkıcı Petek Dinçöz (30) 8 yıllık flörtün ardından 2 yıl önce canlı yayında nikah masasına oturduğu Can Tanrıyar’dan (50) boşanıyor. Vatan gazetesinden Gülşen Yüksel'in haberine göre, sık sık kızlı-erkekli bir grup arkadaşıyla gece kulüplerinde boy gösteren...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş