1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113

Petek Dinçöz - Gözümden Düştüğün Yerde Kalırsın

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu kadar üzersen sen beni böyle Yarınımda değil dünde kalırsın Her gün ağlatırsan kırarsan beni
    Gözümden düştüğün yerde kalırsın

Habersiz sessizce çeker giderim
    Uyanır uykundan donar kalırsın
    Bir veda mektubu bile bırakmam
    Suçun günahınla kala kalırsın
    Şiir:
    Gidersen gizli saklı git
    Veda edersen bırakmam seni
    Gidersen not bırakma başucumda
    Beni yerle bir etmeden
    Umudumu tüketmeden
    Yüzüme kapıyı çarpmadan git
    Eşyaların resimlerin yerinde kalsın
    Ayrılmış gibi gitme
    Özleyeceğim kadar gitme
    Gidebilir misin

Gidersem bir daha dönmem geriye
    Boş yere yollara baka kalırsın
    Arayıp durursun beni her yerde
    Derdinle baş başa yalnız kalırsın.

Petek Dinçöz - Gözümden Düştüğün Yerde Kalırsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Yerimde Sen Olsan

Petek Dinçöz - Yerimde Sen Olsan

Yanımda yoksun istemem seni gönlüm perişan yıktın herşeyi kırdığın kalbimin yokki tamiri ben aynı ben değilim gittin gideli yerimde sen olsan delirmezmiydin yerimde sen olsan ah etmezmiydin aşkımdan ölsende git demezmiydin yaptıkların yanına karmı kalır elbet hesap sorulur ağır ağır Yanımda yoksun istemem seni gönlüm perişan yıktın herşeyi kırdığın kalbimin yokki tamiri ben aynı ben değilim...
  2. Petek Dinçöz - Çalkala

Petek Dinçöz - Çalkala

bu yaz aşık olmalı çalsana benim şarkımı şimdi aşk zamanı çalsana benim şarkımı iş işten geçmeden yaşlandım demeden olur mu hiç sevmeden of of sende iş yok of of sende iş yok çalsana oğlum çalsana çalkala kızım çalkala dünya bile dönüyor durma öyle çalkala önce çaldır şarkını dansa kaldır aşkını şimdi aşk zamanı dansa kaldır aşkını dur durak bilmeden yoruldum demeden...
  3. Petek Dinçöz - Bende Kaldı

Petek Dinçöz - Bende Kaldı

Bende kaldı gidince, Birşey koptu içimde. Gözlerinle süzünce Sözler kaldı dilimde. Dilde yandı,bende yandı..! Çık gel yolu biliyorsun. Sen çok ayıp ediyorsun. Seni unutamıyorum, Biliyor musun? Hep yalan söyleyince, Bu günler oldu dünler. Anladım dönmeyince Sende kaldı, bende kaldı, dünde saklı o günler. Sen yalandan sevince, Ayrılmak düştü bize. Ağladım dönmeyince Evde kaldı, yerde kaldı,...
  4. Petek Dinçöz - Allahın Belası

Petek Dinçöz - Allahın Belası

Yine tatil havası Aşkın tam sırası Bu kez bulacağım Seni allahın belası Hayallerim vardı Yazmadığım kalmadı Yeter artık nerdesin Seni allahın belası Kadehim sana kalkar Olmasan da yanımda Bulacağım güzelim Seni elbet sonunda Sevgiye çok susadım Için için ağladım Bu kez bulacağım Seni allahın belası Sımsıcaktır kalbim Seni arar gözlerim Yeter artık nerdesin Seni allahın belası Kadehim...
  5. Petek Dinçöz hayatı

Petek Dinçöz hayatı

petek dinçöz biyografi petek dinçöz hayatı kimdir dinçözün hayatı petek dinçöz hayatı, kimdir, biyografi, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, dizileri, filmleri, resimleri Mankenlikten, şarkıcılığa ve sunuculuğa - oyunculuğa transfer olan ekranların güzel ve başarılı isimlerinden Petek Dinçöz hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler! Petek Dinçöz Aşkın Tam Sırası albüm kapağı...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş