1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113

Petek Dinçöz - İstanbul'u Sana Dar Ederim

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ben anlamayı reddettikçe sen anlatıyorsun Geçmişsin karşıma haince gidiyorum falan diyorsun Peki benim onca zaman harcadığım gözyaşlarım
    Kalp kırıklarım,can kırıklarım
    Beyim hesap etmiyorsun
    Peki sence ben bu kadar saf mıyım
    Sen gideceksin ben oturacak mıyım
    Ayrılık hoşçakal dan ibaret sanma
    Ben hiç bir hesap sormayacak mıyım
    Aman aman aman ay

İstanbul'u sana dar ederim
    Kaçacak delik bulamazsın
    Çeker vururum yemin ederim
    Başkasına yar olamazsın
    İstanbul'u sana dar ederim
    Kaçacak delik bulamazsın
    Çeker vururum yemin ederim
    Başkasına yar olamazsın

Petek Dinçöz - İstanbul'u Sana Dar Ederim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Sandım Ki

Petek Dinçöz - Sandım Ki

Sana yüzyıllardan dolu Bir kalp kurdum İçinde bir günlük Yüreğin yok mu Duyanı çıldırtan Deli bir aşk sundum Göğsünde saklanmış, Haberin yok mu Seni sevenlerin adını bil Kalbimde gizlenen yerini bil Gideceğin gönül kapını bil Beni yalancı aşklara bırak Seni sevenlerin adını bil Kalbimde gizlenen yerini bil Gideceğin gönül kapını bil Yada bu kalbimi bana bırak Sandım ki aşk yalancı değil...
  2. Petek Dinçöz - Çalkala

Petek Dinçöz - Çalkala

bu yaz aşık olmalı çalsana benim şarkımı şimdi aşk zamanı çalsana benim şarkımı iş işten geçmeden yaşlandım demeden olur mu hiç sevmeden of of sende iş yok of of sende iş yok çalsana oğlum çalsana çalkala kızım çalkala dünya bile dönüyor durma öyle çalkala önce çaldır şarkını dansa kaldır aşkını şimdi aşk zamanı dansa kaldır aşkını dur durak bilmeden yoruldum demeden...
  3. Petek Dinçöz - Bende Kaldı

Petek Dinçöz - Bende Kaldı

Bende kaldı gidince, Birşey koptu içimde. Gözlerinle süzünce Sözler kaldı dilimde. Dilde yandı,bende yandı..! Çık gel yolu biliyorsun. Sen çok ayıp ediyorsun. Seni unutamıyorum, Biliyor musun? Hep yalan söyleyince, Bu günler oldu dünler. Anladım dönmeyince Sende kaldı, bende kaldı, dünde saklı o günler. Sen yalandan sevince, Ayrılmak düştü bize. Ağladım dönmeyince Evde kaldı, yerde kaldı,...
  4. Petek Dinçöz - Allahın Belası

Petek Dinçöz - Allahın Belası

Yine tatil havası Aşkın tam sırası Bu kez bulacağım Seni allahın belası Hayallerim vardı Yazmadığım kalmadı Yeter artık nerdesin Seni allahın belası Kadehim sana kalkar Olmasan da yanımda Bulacağım güzelim Seni elbet sonunda Sevgiye çok susadım Için için ağladım Bu kez bulacağım Seni allahın belası Sımsıcaktır kalbim Seni arar gözlerim Yeter artık nerdesin Seni allahın belası Kadehim...
  5. Petek Dinçöz hayatı

Petek Dinçöz hayatı

petek dinçöz biyografi petek dinçöz hayatı kimdir dinçözün hayatı petek dinçöz hayatı, kimdir, biyografi, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, dizileri, filmleri, resimleri Mankenlikten, şarkıcılığa ve sunuculuğa - oyunculuğa transfer olan ekranların güzel ve başarılı isimlerinden Petek Dinçöz hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler! Petek Dinçöz Aşkın Tam Sırası albüm kapağı...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş