Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

petek dinçöz umreye mi gidiyormuş

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Petek Dinçöz umreye gidiyormuş diye duydum doğru mu ? İlginç yani ne bileyim özellikle umre ve hac ziyaretlerinden sonra hayat daha farklı yaşanmalı diye düşünüyorum da..

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.403
    Ödül Puanları:
    113
    Albümünü çıkardıktan sonra umreye gideceği doğru.. İmanın ve paranın kimde olduğu bilinmez.İnsanların inançlarını yargılamak bize düşmez diye düşünüyorum.Ama yinede şunu söylemeden geçemiycem bir kul olarak..Tövbenin ilki makbüldür.Umrede olsa yarı hac sayılır...Kişi umre ve hacı olduk tan sonra islami çerçevede yaşamaya özen göstermelidir..

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
    Son günlerde adı eski eşi Can Tanrıyar nedeniyle sıklıkla anılan Petek Dinçöz ümreye gidiyor.Petek Dinçöz Eski eşi ünlü televizyoncu Can Tanrıyar'ın Urfalı olduğunu söyleyen adamlarla kendisini tehdit ettirdiğini öne sürerek hakkında savcılığa başvurduğu şarkıcı Petek Dinçöz önümüzdeki günlerde umreye gideceğini açıkladı. Petek Dinçöz Sacit Aslan, klip, albüm ve kendi programlarına katılmasından sonra hiç kimseyle görüşmeyerek 2 gün sonra Umreye gidecek.

BEYZA21 bunu beğendi.
petek dinçöz umreye mi gidiyormuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Kısmetsizim

Petek Dinçöz - Kısmetsizim

Yanarım ağlarım kaderime Bir sevgili bulamadım diye Ki sorarım hep kendime niye Kısmetsizim OOO... OOO... Birini beğensem çıkar evli Bekarlar da var ama hercai Kimisi de beni bulur zilli Kısmetsizim OOO... OOO... HEY HEY HEY Yanarım ağlarım kaderime Bir sevgili bulamadım diye Ki sorarım hep kendime niye Kısmetsizim OOO... OOO... Herkes arar sırılsıklam aşık Benimki olsun sadece Sadık Yazık...
  2. Petek Dinçöz - Gitme

Petek Dinçöz - Gitme

bekliyorum sabah oldu yine kiminle berabersin hiç insafın yok mu senin ben burda sensiz bir başımayken birgün ayrılacaksak seni ben terkederim hayatımın yanlışısın ama sana aşıgım gitme,gitme başka tenlerde eriyip bitme
  3. Petek Dinçöz - Cızz

Petek Dinçöz - Cızz

Sahici aşk arıyorken her yerde Karşıma çıktın birden oldu bir mucize Seven kalbe hükmetmek mümkün değilmiş Çılgına dönüyormuş yürek aşka düşünce Sayende dünya şahane Ne isterim ki ben daha neeee... Aşktan korkup kaçmak için Kalmadı hiçbir bahaneee , dahanee... İçim cızz etti , sana bakınca Sen yanımda öyle durunca Ne olduysa bir anda oldu Kapıldım aşkın ihtişamına İçim cızz...
  4. Petek dinçöz hastanede!

Petek dinçöz hastanede!

Acil şifalar :) DÖRT GÜN ÖNCE AKŞAM SAATLERİNDE EŞİ TARAFINDAN EVDE NEFESSİZ KALIP BOĞULMAK ÜZEREYKEN BULUNAN VE ACİLEN HASTANEYE KALDIRILAN ŞARKICI PETEK DİNÇÖZ'ÜN AĞIR ZATÜRREEYE YAKALANDIĞI ORTAYA ÇIKTI. 4 gün hastanede tedavi gören sanatçı, aylar önce verdiği söz gereğince İstanbul'daki Sait Halim Paşa yalısında verilen bir davette sahne aldı. Dinçöz, acil durum için kapısında...
  5. petek dinçözde boşanıyor...

petek dinçözde boşanıyor...

ben petek dinçözü ço seviyorum bu yüzdende bu habere üzüldüm doğrusu inşallah barışırlar...işte o haber (alıntıdır) çatırdadı. Şarkıcı Petek Dinçöz (30) 8 yıllık flörtün ardından 2 yıl önce canlı yayında nikah masasına oturduğu Can Tanrıyar’dan (50) boşanıyor. Vatan gazetesinden Gülşen Yüksel'in haberine göre, sık sık kızlı-erkekli bir grup arkadaşıyla gece kulüplerinde boy gösteren...

Sayfayı Paylaş