Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Petek Dinçöz - Zevksiz

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu hasretin bir adı var Can acımısın
    Ağla ağla açılırsın
    Haline ağla
    Umudunun yollarını
    Ellerinle kapattım
    Sen sevda düşmanı
    Kendine ağla
    Sen en güzel rüyamdın

Yıkıldı gönül tahtım Yüreğim sende kaldı
    Ah benim talihsiz bahtım
    Ben aşkı sende buldum
    Sen bedende
    Benden sonra onu mu buldun
    Zevksiz sende

Petek Dinçöz - Zevksiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Kurudum

Petek Dinçöz - Kurudum

petek dinçöz kurudum Hani untu demistin Zamanla Askimizi Yazik ki ayriligin Zamani yok güzelim Kader deyip de gecen Fallar hesap soruyor Neden yolun sonunda bana Hep ayrilik cikiyor Neden uzaktasin anlamam Ask acisi ne zaman biter Neden cabuk gelir ayriliklar Neden bir anda biter Kurudum yeni gelin misali gibi Kurudum senin ellinde savrulurum Gün olur bana yeminler ettigini Bütün dünyaya...
  2. Petek Dinçöz - Çalkala

Petek Dinçöz - Çalkala

bu yaz aşık olmalı çalsana benim şarkımı şimdi aşk zamanı çalsana benim şarkımı iş işten geçmeden yaşlandım demeden olur mu hiç sevmeden of of sende iş yok of of sende iş yok çalsana oğlum çalsana çalkala kızım çalkala dünya bile dönüyor durma öyle çalkala önce çaldır şarkını dansa kaldır aşkını şimdi aşk zamanı dansa kaldır aşkını dur durak bilmeden yoruldum demeden...
  3. Petek Dinçöz - Cızz

Petek Dinçöz - Cızz

Sahici aşk arıyorken her yerde Karşıma çıktın birden oldu bir mucize Seven kalbe hükmetmek mümkün değilmiş Çılgına dönüyormuş yürek aşka düşünce Sayende dünya şahane Ne isterim ki ben daha neeee... Aşktan korkup kaçmak için Kalmadı hiçbir bahaneee , dahanee... İçim cızz etti , sana bakınca Sen yanımda öyle durunca Ne olduysa bir anda oldu Kapıldım aşkın ihtişamına İçim cızz...
  4. Petek dinçöz hastanede!

Petek dinçöz hastanede!

Acil şifalar :) DÖRT GÜN ÖNCE AKŞAM SAATLERİNDE EŞİ TARAFINDAN EVDE NEFESSİZ KALIP BOĞULMAK ÜZEREYKEN BULUNAN VE ACİLEN HASTANEYE KALDIRILAN ŞARKICI PETEK DİNÇÖZ'ÜN AĞIR ZATÜRREEYE YAKALANDIĞI ORTAYA ÇIKTI. 4 gün hastanede tedavi gören sanatçı, aylar önce verdiği söz gereğince İstanbul'daki Sait Halim Paşa yalısında verilen bir davette sahne aldı. Dinçöz, acil durum için kapısında...
  5. Petek Dinçöz hayatı

Petek Dinçöz hayatı

petek dinçöz biyografi petek dinçöz hayatı kimdir dinçözün hayatı petek dinçöz hayatı, kimdir, biyografi, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, dizileri, filmleri, resimleri Mankenlikten, şarkıcılığa ve sunuculuğa - oyunculuğa transfer olan ekranların güzel ve başarılı isimlerinden Petek Dinçöz hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler! Petek Dinçöz Aşkın Tam Sırası albüm kapağı...

Sayfayı Paylaş