Pgt yöntemi ile hamile kalanlar var mı ?

P

pgtistiyom

Forum Okuru
Pgt yöntemi ile hamile kalanlar var mı ?
Pgt yöntemi ile hamile kalanlar ?

Pgt yöntemi ile hamile kaldım diyenler var mı 2020
Selam arkadaşlarım bende bu yöntemi araştırmaya karar verdim araştırıyorum ama baya pahalli olduğundan bahsediliyor güncel 2020 fiyatları nedir büyük şehirlerde örneğin ankara istanbul izmir antalya adana gibi yerlerde bana tavsiye edebileceğiniz doktorlar var mı ücretleri hususunda bilginiz var ise güncel fiyatları yazar mısınız. Pgt ile hamile kaldım diyenleri merak ediyorum tedavi süreci nasıl işliyor Ssk bunu karşılıyor mu karşılıyor ise ne kadaranı karşılıyor ben 10 yıldır bebek istiyorum artık bu yönteme geçmek istiyorum tüp bebek mi bu mu diye düşünüyorum ama araştırdığımda başarı oranının yüksek olduğunu gördüm siz ne diyorsunuz ?

2 türlü yöntem olduğundan bahsediliyor biri pahallı deniyor neden bahsediliyor tam olarak hangii yöntemidenemeliyim pahallı derken kaç para acaba kızlar bi de bu tam olarak ne yapıyor ne yapıyorlar yani ?

Selamlar Allah isteyen her kese nasip eder inşallah. Bu yöntem ile ilgili bu konumuzun altında daha önceden açılmış konularda uygulama hakkında detaylı bilgiler verilmiştir. Söz konusu konularımızı incelemenizi tavsiye ediyoruz. Onun haricinde bir çok şehir demişsiniz net olarak bi şehir yazabilir misiniz şu anda neredesiniz ona göre araştırıp doktor tavsiyesi verelim ona göre görüşün ?

Geri