Philippa Gregory - Mahkum Prenses

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Philippa Gregory - Mahkum Prenses
mahkum prenses prenses analiz analiz oyunları mahkum serisi analis oyunları
constantprincess-5011.jpg

Orjinal basım

mahkum-prenses-6175.jpg

Türkçe basım

Boleyn Kızı, Kraliçenin Soytarısı, Bakirenin Aşığı derken şimdi elimde Mahkum Prenses duruyor.

D&R'a girince uğraştığım bütün işleri bırakmama neden olan ve sabahın 10'unda bir Pazar günü heryer gayet sessiz ve sakinken koca mağazayı "aaa çıkmıııışş" nidasıyla inletmemi sağlayan :) bu yazarı ayakta alkışlıyorum.

Aslında çok fazla hoşlanmadığım ve üniversitedeyken de pek girmeyi istemediğim (belki de tuhaf hocası yüzündendir) İngiliz Kültür Tarihi ve İngiliz tarihi derslerine olan tavrımdan sonra P. Gregory ile başlayan 13-18. yy. İngiltere tarihine olan ilgim artmaya devam etmekte...

Biliyorum ki bu 615 sayfayı da başından kalkmadan aynı gün içerisinde okuyacağım.

"Bir solukta okunan", "elinizden bırakamayacağınız", "sürükleyici" gibi kitap okuyucularına sunulan sıfatları gerilerde bırakan bir üslupla yazılmış kitapların, kurgusu ve karakter analizleri muhteşem.

Kendinizi öylesine içinde buluyorsunuz ki filmini bile izleseniz kendi senaryonuzun yanında sönük kalıyor. (Örnek: Natalie Portman - Scarlet Johansson - Boleyn Kızı)

Sevgilerimle,

Philippa Gregory hayranı Nemesis :)

twilight serisi kadar sürükleyici mi anlatımı? çünkü ne yalan diyim stephanie meyer in anlatımı sayesinde tekrar roman okumaya başladım fakat arkasından başka vampir romanları da okudum ama aynı zevki alamadım ve meyer'in 4 kitabını 2 günde bitiren ben bir kitabı bir aya yakın sürede ancak bitirdim... Bilmem ne demek istediğimi anlatabildim mi?

Benzer Diğer Konularımız !

Geri