Philips Lumea hakkında bilgi

  • Konbuyu başlatan Ayşegül AYRANCI
  • Başlangıç tarihi
Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Philips Lumea hakkında bilgi
Vücut temizliği bayanlar için oldukça önemlidir. Vücudunuzda uzun süre etki gösterecek pürüzsüz görünümlere ihtiyaç duyuyorsanız hassas ışık atımlı epilasyon cihazından faydalanmayı deneyebilirsiniz. Tüylerinizde her kullanım ardından azaltıcı etkisini %90’larda kanıtlayabilen Philips Lumea sizin seçiminiz olabilecek harika tasarımlı bir üründür. Tüy azaltıcı formülü ile tüylerde etkili bir azalma sağlayabilen cihaz 4- 8 hafta aralıklarla işlem uygulaması tekrarı yeterli bulmaktadır. 3 uygulama sonrası farkı görebileceğiniz düzeyde tüy azaltıcı etmenlerle karşı karşıya kalabileceksiniz. Bireysel olarak farklılıklarla doğru orantılı sonuçlar sunan bu ürün kişiden kişiye etki gücü değişen bir cihazdır.
BRI861_00-IMS-tr_TR.jpg


Kısa sürede lazer teknolojisini tüyler üzerinde denemeye kararlıysanız bu ürün seçimi sizler için doğru seçenek olabilecektir. Vücudunuzun kıvrımları düşünülerek üretimi gerçekleştirilmiş bir teknoloji harikası cihaz en iyi sonuçları alabilmenizi sağlayabilecektir. Farklı vücut bölgelerine uyum sağlayabilen başlığına sahip bir epilatör olarak Dünyanın ilk IPL cihazı olarak bilinmektedir.

C4i7KZ1XUAEXszl.jpg

IPL teknolojisi vücut üzerinde tüy köklerinde yeniden uzamayı engelleyici özelliğiyle tüylerinizden sonsuza kadar kurtulabilme ayrıcalığını yakalayabilmenize yardımcı olabilecektir. Uzun zamandır tüy azaltıcı farklı epilatör modelleri araştırması içerisindeyseniz bu model üzerindeki tercihinizi kesinleştirme tercihinde bulunabilirsiniz.
SC2007_00_LumeaPrestige_01.jpg

Smartskin moduyla cilt tonu renginizi belirleyerek sizin cildinize uygun ayarı sunmada etkili bir üründür. Hem kablolu hem de kablosuz şekilde kullanıma uygun özellikteki epilasyon cihazı size kullanım kolaylığı sunabilecektir. Ürünün lamba ömrü yaklaşık 20 yıllık kullanıma müsaade edebilmektedir. Herhangi bir lamba değişimine gerek duymadan bu süre boyunca ürünü kullanma deneyimi yaşayabileceksiniz. 2.139.00 TL ödeyerek sahip olabileceğiniz bu ürünün teknolojik özelliğine bayılacaksınız.

Bir numaralı bir IPL teknolojisinden faydalanma konusunda kararlıysanız bu model araştırmasını yapmaya başlayabilirsiniz. Philips sitesindeki yorumlar ve ürün tanıtım video incelemeleri sonrasında ürün seçimi konusunda daha net bir karara varabileceksiniz. Şimdiden keyifli tercihler diliyorum.
 

Benzer İçerikler

Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
2
Görüntüleme
12K
liya
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
0
Görüntüleme
694
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Üst