Philips lumea kullananlar memnun musunuz?

• Konbuyu başlatan Hayalperest 007
  • Başlangıç tarihi
H

Hayalperest 007

Forum Okuru
Philips lumea kullananlar memnun musunuz?

Philips lumea yorumlar melek kadınlar kulübü Philips lumea fiyat forumda.​

Arkadaşlar evde lazer epilasyon için lazer epilasyon aleti arıyorum. Philips lumea alıp evinde kullananlar var mı? Philips lumea kullananlar varsa nasıl performansı rahatlıkla evde kullanabilir miyim ben de. Philip lumea nereden alabilirim fiyatı nedir?

Merhabalar
Philips lumea fonksiyonlarına göre fiyat değişikliği göstermektedir. Cihaz bacak bikini-hassas bölge bölgesi yüz koltuk altı bölgelerinde kullanılabilir. Etkili ve 6 ay boyunca tüylerden arınmış şekilde cildinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Akıllı başlıkları sayesinde her bölgede kolaylıkla kullanılabilir uyum sağlar. Birçok tüy ve cilt tipine de uygundur. Philips lumea IPL cihazı anlamı yani yogunlastirilmis atisli ışık anlamına gelir yani tüylerin en köküne kadar hassas isim atışlar uygular. Kökleri yavaşlatır ve yok eder. Kablosuz ve kablolu kullanım sağlar. Ürün aslında kullananlar tarafından onaylanmış bir üründür. Evde kolay ve rahat epilasyon keyfi için Philips lumea. Eğer incelemek isterseniz aşağıya bir link bıraktım. "Evde lazer epilasyon yaptıran var mı?"

Geri