Philips sebze buhar makinesi ürünü nasıl?

H

Hilalhoca

Forum Okuru
Philips sebze buhar makinesi ürünü nasıl?

Philips sebze buhar makinesi melek kadınlar kulübü Philips avent buharlı pişirici nasıl kullanılır forumda.​

Kızlar bebeğim ek gıdaya geçtiği için suda haşlamak almak istemiyorum sebzeleri. Değerinin kaybolacağını düşünüyorum internette araştırırken Philips sebze buhar makinesi gördüm sizce nasıl alıp kullananlar var mı? Philips sebze buhar makinesi ile daha sağlıklı pişirebilirim diye düşünüyorum sebzeleri. Ben de aynı zamanda çok sebze tüketen biri olarak karnabahar brokoli tarzında ama suda haşlamayı sevmediğim için bu ürünü almak istiyorum.

Merhabalar
Suyun içinde pişen sebzelerden ziyade buhar şeklinde pişen sebzeler daha sağlıklı olmakta. Bebeğinize mamalar hazırlarken sağlıklı sebzeler pisirebilirsiniz Philips sebze buhar makinesi sayesinde. Yani biraz pahalı ama karlı bir alışveriş olacaktır diye düşünüyorum. Çünkü evde buharlı şekilde sebze pişirmeye çalışırken tencerede kaynayan suyun üzerine süzgeç koyup bu şekilde sebze pişiriliyor buharda ama bu makineyi alırsanız daha zahmetsiz daha pratik buharda sebze pişirebilirsiniz hem kendiniz hem bebeğiniz için. Philips sebze buhar makinesi 1.709TL trendyolda bulabilirsiniz.

Peki sebzeleri "çiğ mi bu hanımı haşlama mı" yaparak tüketmek lazım aşağıdaki linki inceleyerek konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz hatta bilgi sahibi iseniz yorumlarda bulunabilirsiniz.

Geri