Etiketler:
  1. arzucuk23

arzucuk23 Forum Okuru

pilates topu nasıl şişirilir yardım!

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında arzucuk23 tarafından paylaşıldı.

selamlar aranızda pilates topunun nasıl şişirildiğini bilen varsa lütfen bana da söyleyin evde pilates yapacam kitapcığı kaybettim pilates topunu şişirmem lazım bunun için ne gerekiyor

pilates topu nasıl şişirilir yardım! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pilates Yararlı

Pilates Yararlı

stimol kullananlar benim duruşum kesinlikle düzeldi, çok kilo vermedim ama toparladım diyebilirim belki biraz daha vakit ayırırsam kilo da veririm ;) yalnız, spor salonunda koşu yaparken değil de özellikle pilateste bütün kaslarımın çalıştığını hissettim. ilk 2 gün benim için cehennem azabıydı. Veznedar olduğum için tüm gün oturmak genç kızlık halerimi almış götürmüş. resmen hımbıllaşmışım...
  2. van'a nasıl yardım edeceğiz

van'a nasıl yardım edeceğiz

Vrakadaşlarım vanda bulunan depremzedelerin allah yar ve yardımcısı olsun... Çok acı bir olay, Şimdi benim sizlere sormak istediğim Van'da bulunan depremzedelere parasal anlamda nasıl yardım edeceğiz. Oluşturulmuş bir hesap numarası vs var mı ? Nereye para yatıracağız ?
  3. pilates....

pilates....

pilates topu ile zayıflama etlerimin sıkılaşmasını sağlayacağım fakat gördüğüm kadarı ile farklı farklı büyüklüklerde cm lerde satılıyor özellikle göbek bel bacak için felan kaç cm almam gerekir? başka almam gereken birşey var mı birde pilates topu kullanımı için..
  4. Yüz Şekline Göre Topuz Nasıl Olmalı ?

Yüz Şekline Göre Topuz Nasıl Olmalı ?

hangi yüze hangi topuz yüze göre topuz modelleri Topuz modelleri özellikle davetlerde ve toplantılarda çok tercih edilen bir saç modelidir melekler Özellikle düğün törenleri, iş toplantıları bu saç modellerini uygulamak için en uygun ortamlardır. Eğer siz de saçınıza topuz yaptırmak istiyor ancak yakışmayacağından endişe ediyorsanız aşağıda sizlerle paylaşacağımız yüze göre topuz...
  5. pilates yapan varmı

pilates yapan varmı

selam hanımlar pilatesin ne olduğunu biliyorsunuzdur bende vücudumu forma sokmak ve fazla kilolarımdan kurtulmak için pilates yapmayı düşünüyorum. Acaba aranızda pilates yaptıktan sonra bu konuda faydasını gören varmı eğer olumlu etkileri yoksa hiç boş yere alıp zamanımı ve paramı harcamim. Kullananlardan olumlu olumsuz yorumları bekliyorum.

Sayfayı Paylaş