1. AysenYigit

AysenYigit Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Pilates Yararlı

Konu, 'Nasıl Zayıflarım ?' kısmında AysenYigit tarafından paylaşıldı.

stimol kullananlar benim duruşum kesinlikle düzeldi, çok kilo vermedim ama toparladım diyebilirim belki biraz daha vakit ayırırsam kilo da veririm ;)
    yalnız, spor salonunda koşu yaparken değil de özellikle pilateste bütün kaslarımın çalıştığını hissettim. ilk 2 gün benim için cehennem azabıydı. Veznedar olduğum için tüm gün oturmak genç kızlık halerimi almış götürmüş. resmen hımbıllaşmışım yahu.
    hatta 1 gün yataktan kalkamayınca basketbolcu oğlum stimol mü öyle bişey verdi de akşam yemeğini hazırlayabildim =)

ama şimdi sağol varol pilates topum diyorum

Pilates Yararlı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pilates sibel can'a yakışır

Pilates sibel can'a yakışır

tuğba özay plates EBRU'DAN PİLATES TAVSİYESİ EBRU ŞALLI, PİLATES DVD’SİNİN TANITIMINI SUADA QUENTE’DE YAPTI. “Ebru Şallı ile Pilates” adını taşıyan DVD’de Türk halkının yapısına uygun olan hareketleri gösterdiğini söyleyen Şallı, “Pilates eğitimime güveniyorum. Bu spor vücudu daraltıyor, şekillendirip kaslandırıyor. 5 yaşından 80 yaşına kadar herkes yapabilir” dedi. Ünlü manken gazetecilerin...
  2. Hamişler Melekler Haydi Pilatese

Hamişler Melekler Haydi Pilatese

Pilates sağlıklı ve rahat bir gebelik dönemi geçirmek için gerçekten ideal bir spor.Özellikle hamişlik dönemi boyunca pilates yapılmışsa doğum da oldukça kolay olacaktır meleklerim... Hamileler İçin Pilates Pilates, kadın-erkek ve her yaştan insan için ideal bir egzersiz sistemi olmakla beraber özellikle hamilelikte, hamileliğin ilk aylarından, son aylarına kadar kadını doğuma...
  3. Hamilelikte Pilates

Hamilelikte Pilates

hamilelikte pilates ne zaman uygulanir saglik kadin ve spor hakkindaki bilgiler icin meleklermekani.com Selam melishler! Bende bu konuyu cok merak ediyorum.. hani bir kadinda vardiya, ismini unuttum, böyle hamileyken bilem pilates yapmsti.. Herkez zararli filan diyordu, ama anlasilan öylede zararli degilmis - yani faydalarida varmis :) Gebelikte Pilates Neden Uygulanır ? Hamilelikte...
  4. pilates....

pilates....

pilates topu ile zayıflama etlerimin sıkılaşmasını sağlayacağım fakat gördüğüm kadarı ile farklı farklı büyüklüklerde cm lerde satılıyor özellikle göbek bel bacak için felan kaç cm almam gerekir? başka almam gereken birşey var mı birde pilates topu kullanımı için..
  5. Reformer pilates(aletli pilates) günlüğüm

Reformer pilates(aletli pilates) günlüğüm

aletli pilates, reformer Daha önce minder yani mat üzerin de pilates yapmışlığım vardı çok uzun bir süre olmasa da kış boyunca pilates topu ve minderi ile grup çalışması olarak pilates yaptım. Hareketlerin birçoğunu kaçırdığım yada daha doğrusu pilates hocası arkasını döndüğün de salladığım için belki de çok büyük faydalarını göremedim ama özellikle bacak kaslarım da inanılmaz bir sertlik...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş