Etiketler:
  1. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

pilates....

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında sedaaa tarafından paylaşıldı.

pilates topu ile zayıflama etlerimin sıkılaşmasını sağlayacağım fakat gördüğüm kadarı ile farklı farklı büyüklüklerde cm lerde satılıyor özellikle göbek bel bacak için felan kaç cm almam gerekir? başka almam gereken birşey var mı birde pilates topu kullanımı için..

pilates.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelikte Pilates

Hamilelikte Pilates

hamilelikte pilates ne zaman uygulanir saglik kadin ve spor hakkindaki bilgiler icin meleklermekani.com Selam melishler! Bende bu konuyu cok merak ediyorum.. hani bir kadinda vardiya, ismini unuttum, böyle hamileyken bilem pilates yapmsti.. Herkez zararli filan diyordu, ama anlasilan öylede zararli degilmis - yani faydalarida varmis :) Gebelikte Pilates Neden Uygulanır ? Hamilelikte...
  2. Hamileler İçin Pilates

Hamileler İçin Pilates

Hamileler İçin Pilates istiyorum sizden bu konuda yardımcı olacak bilgiler paylaşırsanız çok iyi olur
  3. pilates yapan varmı

pilates yapan varmı

selam hanımlar pilatesin ne olduğunu biliyorsunuzdur bende vücudumu forma sokmak ve fazla kilolarımdan kurtulmak için pilates yapmayı düşünüyorum. Acaba aranızda pilates yaptıktan sonra bu konuda faydasını gören varmı eğer olumlu etkileri yoksa hiç boş yere alıp zamanımı ve paramı harcamim. Kullananlardan olumlu olumsuz yorumları bekliyorum.
  4. ankara pilates merkezleri

ankara pilates merkezleri

selmlar ankarada en iyi pilates merkezleri hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi acaba
  5. Reformer pilates yapanlar

Reformer pilates yapanlar

Reformer plates yapanlar var mı kızlar bu tam olarak nasıl birşey tavsiye ediyor musunuz ? Muhtemelen aletli uygulama yaptırılan birşey ezzersizler aama tam bilgim yok bana bu konuda bilgi verecek olan var mı yapanlardan tavsiyeler almak istiyorum. tşk

Sayfayı Paylaş