Pınar Süt Reklam Şarkısı Nil Karaibrahimgil

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Pınar Süt Reklam Şarkısı Nil Karaibrahimgil
Bu konu; pınar süt reklam şarkısı hakkında bilgiler vermektedir.
Sevgili melekler, reklam kuşağında pınar süt reklamını mutlaka görmüşsünüzdür. Küçük bir kız çocuğundan anne olana kadar geçen sürede pınar süt serüveni anlatılıyor bir kadının. Bu şiirn reklamın şarkısı ise müzisyen Nil Karaibrahimgil 'e ait. Sözleri ise aşağıda..

Küçükken annem mutfağa çağırırdı
Pınar süt koyardı içersen büyürdün
Bardağa süt koydum Pınar`la büyüdüm
Büyüdüm Büyüdüm Pınar’la Büyüdüm

Sokaklar bana dardı Pınar`la büyüdüm Bahçeler bane dardı Pınar`la büyüdüm
Yürüdüm yürüdüm Pınar`la büyüdüm
Sahalar bana dardı Pınar`la büyüdüm
Gökyüzü bile dardı Pınar`la büyüdüm
Yürüdüm yürüdüm Pınar`la büyüdüm
Odalar bana dardı Pınar`la büyüdüm
Büyüdüm büyüdüm ben de anne oldu
Annemin gözünde hiç büyümedim
Annemin gözünde ben hep küçüktüm

Pınar Aylin-Ya Sen Gidipte hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Ttnet Reklamı Ceza Sözleri Ttnet Reklamı Ceza Sözleri
Ttnet Ceza Sözleri, Ttnet Reklamı Ceza Şarkı sözü, Merhaba Sevgili Melek'ler ve Ttnet reklamlarında ki şarkının sözlerini öğrenmek isteyen tüm misafirler, sizler için bu yazımızda Ttnet reklamı ceza şarkı sözlerini sizlerle...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Pınar Aylin-Ya Sen Gidipte Pınar Aylin-Ya Sen Gidipte
Yine aynı şey Yine aynı kabus Çöküyor üzerime başımdan gitmiyor Yine yalnızlık Yine sensizlik Büyüyor içimde aman vermiyor Seni böyle sevmek acı veriyor bana Bizi böyle görmek parçalıyor içimi Ya sen gidipte uzaklara bensizliğe alışırsan Ya sen...
Yerli Şarkı Sözleri 0