Etiketler:
  1. nalan00

nalan00 Forum Okuru

piori güneş kremini kullananlar acill

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında nalan00 tarafından paylaşıldı.

Hanımlar cildim biraz hassas benim ayrıca bu sene artık muğlada yaşamaya başlayacağız ama geçen yıl tatile gittiğimizde bir ürün kullandım 4 gün kadar ama cildimde yanma oldu acaba hassas olduğum için mi yoksa bir süre kullansam geçer mi bu yanma bu ürün piori güneş kremi eczaneden almıştım.

2. Sevimli cadı

Sevimli cadı Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    157
    Ödül Puanları:
    63
    Ben eczanede satılan ürünlere güvenmiyorum.Cildimde bir leke çıkmıştı eczacının tavsiye ettiği güneş kremini aldım hemde 90 tl verdim işe yaramadı.Sonra dermatoloğa gittim doktor eczanede satılan her ürün işe yarıyor diye bir şey yok dedi ve onun önerdiği güneş kremini aldım. Bu yüzden doktor tavsiyesi oladan rastgele her ürünü kullanmayın derim.

piori güneş kremini kullananlar acill konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güneş Kremini Nasıl Sürmeliyiz?

Güneş Kremini Nasıl Sürmeliyiz?

deniz kremleri güneş kremi, nasıl sürülür, uygulanışı, öneriler, tavsiyeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Sıcaklar iyice bastırmaya başladı.Sadece deniz kenarında değil ,sokağa çıkarken de güneş kremi kullanmak gerekiyor.Nasıl mı? Uzmanlar, güneş kremini ovalayarak sürmenin faydadan çok zarar getirdiğini belirterek, güneş kreminin vücuda...
  2. Güneş Kremi Faktörleri

Güneş Kremi Faktörleri

Güneş Kremi Faktörleri hakkında bilgi verir misiniz yaz geliyor yeniden güneş kremi kullanmanın zamanıda geldi :S
  3. Doğal Güneş Kremi

Doğal Güneş Kremi

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak için güneş kremine sarılıyoruz ancak piyasada bulunan güneş kremleri hakkında da içine katılan kimyasallar nedeniyle çıkan söylentiler kafamızı karıştırmaya devam ediyor. Tüm bunlar bir yana hepsi oldukça pahalı. Üstelik dermatolojik testler için hayvanlar üzerinde deney yapılması da oldukça sinir bozucu. Aşağıdaki güneş kremi piyasa standartlarına...
  4. Güneş Kremleri Markaları ve Fiyatları

Güneş Kremleri Markaları ve Fiyatları

en iyi güneş kremi hangisi,hangi güneş kremi daha iyi,güneş kremi fiyatları,en iyi güneş kremi markaları hakkında bilgiler Dış örtümüz olan cildimizi güneşin zararlı ışınlarından korumak için de güneş kremi kullanma vakti gelmiş oluyor. Genellikle tatillerini denizde geçirenlerin tercih ettiği güneş kremleri, günlük hayatta da kullanması gerekiyor. Özellikle hasas cilde sahip olan...
  5. starwhite renk açıcı krem kullananlar

starwhite renk açıcı krem kullananlar

Hanımlar estetik önemli diye düşünüyıorum açık biriyim ve koltuk altı ve özel bölge kararmasından rahatsızlık duyuyorum yaz geliyor kumsalda kötü görünüm olması istiyorum acaba bu beyazlatıcı kremi kullanan var mıdır işe yarıyor mu? Şimdi alsam kullansam ne kadar sürede cildimde açılma olur sizce??

Sayfayı Paylaş