Pırlanta Sertifikamı Kaybettim! Tektaşım hakkında yardım

berkewxw

Yeni Üye
Üye
Pırlanta Sertifikamı Kaybettim! Tektaşım hakkında yardım
iyi günler kardeşime hediye olarak gelen tektaş pırlantanın sadece taşı elimdedir bunun sertifikasını bulamıyoruz sadece taşının değerini öğrenebilir miyiz yaklaşık 0.29 karat gibi duruyor ve gül kesimli parlak beyaz bir taş internetten araştırdığım ve yakın mercekle baktığım kadarıyla 57 faset denilen bir görünüme sahiptir

2015 Zen Pırlanta tek taş yüzük modelleri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Zen Pırlanta Tektaş Yüzük Modelleri 2017 Zen Pırlanta Tektaş Yüzük Modelleri 2017
Özel günlerin simgesi haline gelen tek taş yüzük modelleri piyasa da farklı altın marka ve firmaların koleksiyonların da değişik fiyat aralıkları ve modeller ile yer alarak bayanların kalbini feth etmeye devam ediyor. Özellikle erkekler eşlerine...
Takı ve Takı Tasarım 0
Demet Akalın-Pırlanta Şarkı Sözleri Demet Akalın-Pırlanta Şarkı Sözleri
53264 Pırlanta Şarkı Sözleri Sadece sen mi kurnazsın Yalanına çocuklar inansın Bende ne noksan ne eksilen var Seni yüzde doksan etkileyen var Tercihine saygı duyacaktım Efendi efendi susacaktım Ne zaman ki...
Şarkı Sözleri 0
2015 Zen pırlanta bileklik modelleri 2015 Zen pırlanta bileklik modelleri
zen pırlanta bileklikler,zen pırlanta bileklik modelleri,zen pırlanta 2015 pırlanta bileklik modelleri,pırlanta bileklik modelleri 2015 Hiç bir mücevher, duyguları ve yaşamın önemli anlarını bir pırlanta kadar mükemmel yakalayamaz ve...
Moda Güncel 0
2015 zen pırlanta küpe modelleri 2015 zen pırlanta küpe modelleri
pırlanta küpeler,pırlanta küpe modelleri,zen pırlanta 2015 küpeler,pırlanta küpe modelleri 2015,zen pırlanta küpe modelleri Bayanların vazgeçilmez aksesuarı olan küpelere Zen Pırlanta ailesi muhteşem,zarif ve şık küpe modellerini...
Moda Güncel 0
2015 Zen Pırlanta tek taş yüzük modelleri 2015 Zen Pırlanta tek taş yüzük modelleri
zen pırlanta 2015 yüzük modelleri,pırlanta tek taş modelleri,2015 pırlanta tek taş yüzük modelleri,zen pırlanta yüzük modelleri,en şık pırlanta yüzük modelleri Dünyada pırlanta pazarını genişletmek isteyen pırlanta markaları, pırlantayı...
Moda Güncel 0