Pişirme spreyi

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Pişirme spreyi
pişirme spreyi lome pişirme spreyi domuz yağı nasıl temizlenir
Pişirme spreyi nedir ve nasıl kullanılır sizde merak ediyorsanız işte sizin için gerekli tüm bilgiler.
pisirme-spreyi1-4178.jpg

Türkiye'de sadece LOME markası adı altında üretim yapan, mutfakta kullanım kolaylığı yapam ve ekonomik bir üründür.

Nedir pişirme spreyi

Lome Pişirme Spreyi, herhangi bir başka margarin ve yağ kullanmadan yiyecekleriniz pişirmenin ideal yoludur. Her türlü tava, kek kalıbı, mangal, barbekü, mikrodalga fırın tepsileri ve diğer mutfak gereçleriyle kullanılabilir. Çabuk ve kolay temizlenir. Pişirme spreyiniz yumurta, et, tavuk, balık, kek, kurabiye, makarna ve sebzelerde çok güzel sonuç verir, her türlü kızartmalarınız için uygundur.

T.C.Sağlık bakanlığınca onaylıdır.

Tamamen doğal, çok ağır olmayan tereyağı aromalı

Yeni yüzyılın en çok kullanılacak ürünü. Amerikada satış rekorları kıran ve Türkiye'de Ender Saraç'ın da tavsiye ettiği bir ürün..

120 litre sıvı yağ ile yapacağınız kızartma işleminin tamamını, sağlıklı ve kolestrolsüz bir şekilde bu küçük tüp ile yapabilirsiniz.

Tereyağı veya sıvı yağlara vereceğiniz paralarla kıyasladığınızda ürün neredeyse bedava..

Lome Pişirme Spreyi’nin raf ömrü nedir? Lome Pişirme Spreyi 18 ay boyunca en iyi şekilde kullanılabilir.
Lome Pişirme Spreyi’ni kullanmadan çalkalamalı mıyım? Evet, her iki çeşit için de bunu öneriyoruz.
Lome Pişirme Spreyi içinde alkol var mı? Hayır! Ürünlerimizde kesinlikle alkol bulunmamaktadır.
Lome Pişirme Spreyi içinde domuz yağı var mı? Kesinlikle hayır. Ürünlerimizde domuz yağı yoktur.
Sanki fiyatı biraz fazla gibi? Kullanımı saniyelerle. Kesinlikle normal yağ ve margarinlere göre daha avantajlıdır.
Kutunun patlamasında endişe ediyorum. Güvenli midir? Kullanış talimatlarına uyulduğu sürece tehlike arzetmez.

PİŞİRME SPREYİ'NİN 1 SANİYELİK KULLANIMI 7 KALORİ
1 KAŞIK TEREYAĞI 104 KALORİ
1 KAŞIK SIVIYAĞ 122 KALORİ

Geri