Pıttık nedir aranızda bileniniz var mı ya

• Konbuyu başlatan pıttıknedür
  • Başlangıç tarihi
P

pıttıknedür

Forum Okuru
Pıttık nedir aranızda bileniniz var mı ya
Ya ben şehirliyim yani doğma büyüme İstanbulluyum aslında sitenizde de üyeyim geçen aklıma takıldı bayramda karsa gitmiştim orada bi amca çocuğa senin pıttığını yerim gibi bişey dedi. Herkes güldü kimseyede soramadım nedir bu pıttık allaşkına ?

Tövbe Bismillah :D:D Konuyu sizlere üstü kapalı şekilde anlatmaya çalışalım, Küçük olan erkek ve kız bebeklerin üreme organına verilen bir isimdir. Dahada açıklayayım sizlere erkeklerinkine pipi kızlarınkine pıttık denir. Doğuda bu baya meşhurdur bazı bölgelerin bilmemesi gayet doğal. Şimdi bununla ilgili birde hikaye geldi aklıma onu anlatayım size bu konuyla birlikte.

Meşhur Tansu Çiller Zamanında bir doğu iline gider. burada büyükçe bir miting yapar. Kalabalıkta bulunan ve mitingteki vatandaşın birisi "pıttığını yiyim senin, pıttığını!" diye bağırması üzerine Tansu Çiller yardımcısına dönüp pıttığın anlamını sorar. Yardımcısı da " kızların üreme şeysi " demektir diyemediğinden Gönül demektir efendim der.
Bunun üzerine tansu çiller kalabalığa döner ve " ablanızın pıttığı kurban olsun size!!" minvalinde bir şey söyler..

Yani bildiğiniz kızın şeyi o şey pıttık yani :)

Geri